See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu drogowego zgodnie z art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16.10.2016 r. o publicznym transporcie zbiorowym lub zgodnie z ustawą z dnia 11.09.2019 r. prawo zamówień publicznych, o którym mowa w art. 19 ust. 1 ustawy z dnia 16.10.2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym.
Interne Kennung: KO.7140.7.2026
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Powiatu Milickiego. Zamówienie obejmuje wykonywanie regularnego przewozu osób na linii autobusowej Luboradów- Czatkowice- Milicz. Zaplanowano po 2 kursy dziennie od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych. wartość bez podatku VAT: 50 000 zł. Zmiana informacji: na podstawie art. 23 ust. 5 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji.
Menge: 5 040 Kilometer