2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace dětského science centra – učení objevem
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka/zhotovení, doprava do místa plnění a následná instalace celkem 63 exponátů pro expozici s názvem „Dětské science centrum“ v objektu Moravian Science Centre Brno, příspěvkové organizace, na adrese Křížkovského 554/12, Pisárky, 603 00 Brno, včetně souvisejících prací. Z toho bude 54 exponátů zcela nových, 5 bude upraveno a modernizováno a 4 stávající exponáty budou nadále využívány a budou vhodně zakomponovány do nového prostoru dle podmínek zadavatele blíže specifikovaných v zadávací dokumentaci. Jednotlivé exponáty budou podle svého edukativního zaměření tvořit celkem pět exponátních zón: • Vodní svět • Motorika • Zahrada/farma • Profese • Smysly
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P24V00003307
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen