527709-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – Pořízení sněžné rolby pro údržbu běžeckých tratí v Krušných horách - Cínovecko
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení sněžné rolby pro údržbu běžeckých tratí v Krušných horách - Cínovecko
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je pořízení nové sněžné rolby, která bude sloužit k pravidelné údržbě běžeckých tratí v centrální části Krušných hor, zejména v okolí Cínovce, Nového Města, Moldavy a Fojtovic
Interne KennungRolba
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní otevřené řízení dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu ust. § 100 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy a připouští navýšení/snížení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení/snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty; v takovém případě bude zvýšena/snížena cena o příslušné navýšení/ponížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH a dále případné změny za podmínek upravených v závazném návrhu smlouvy. Cenu lze zvýšit/snížit pouze formou písemného dodatku ke smlouvě, uzavřené mezi zadavatelem a dodavatelem a způsobem, který bude v souladu se Zákonem, a to zejména s ustanoveními § 222 ZZVZ