See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla potrzeb realizacji zadania pn. „Przeciwdziałanie podtopieniom w zlewniach T, W, Z oraz Z1 w Tychach wraz z uwzględnieniem zielono-błękitnej infrastruktury”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wielobranżowej dla potrzeb realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przeciwdziałanie podtopieniom w zlewniach T, W, Z oraz Z1 w Tychach wraz z uwzględnieniem zielono-błękitnej infrastruktury” w oparciu o „Koncepcję spójnego projektu przeciwdziałania podtopieniom w zlewniach T, W, Z oraz Z1 w Tychach z uwzględnieniem zielono-błękitnej infrastruktury” (opracowanie wrzesień 2025 r.) i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 294606-2026
Interne Kennung: PZP.271.22.2026.AM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TW_01 - Przebudowa układu kanalizacji przed wylotem ze zlewni TW. Rozszczelnienie nawierzchni miejsc postojowych wraz budową zbiornika otwartego biofiltracyjnego przy ul. Nad Jeziorem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wielobranżowej w oparciu o „Koncepcję spójnego projektu przeciwdziałania podtopieniom w zlewniach T, W, Z oraz Z1 w Tychach z uwzględnieniem zielono-błękitnej infrastruktury” (opracowanie wrzesień 2025 r.) i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: PZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Los: LOT-0002
Titel: TW_02 - Rozszczelnienie nawierzchni miejsc postojowych wraz z budową zbiorników retencyjnych przy ul. Nad Jeziorem
Interne Kennung: PZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: TW_03 - Budowa zbiornika retencyjnego przy ul. Paprocańskiej
Interne Kennung: PZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: TW_04 - Rozszczelnienie nawierzchni miejsc postojowych wraz z budową zbiornika retencyjnego przy ul. Lwa Tołstoja
Interne Kennung: PZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: TW_05 - Rozszczelnienie nawierzchni miejsc postojowych wraz z budową zbiornika retencyjnego przy ul. Lwa Tołstoja
Interne Kennung: PZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: ZZ1_01 - Budowa ogrodu deszczowego ze zbiornikiem półsuchym przy ul. Alfonsa Zgrzebnioka
Interne Kennung: PZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: ZZ1_02 - Budowa zbiornika retencyjnego do minimalizacji wylewów i zbiornika gromadzącego wody do powtórnego wykorzystania pod terenem boiska przy ul. Alfonsa Zgrzebnioka
Interne Kennung: PZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: ZZ1_03 - Budowa zbiornika retencyjnego przy ul. Władysława Sikorskiego
Interne Kennung: PZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: ZZ1_04 - Budowa zbiorników retencyjnych przy ul. Zbożowej i ul. Zacisze
Interne Kennung: PZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: ZZ1_05 - Budowa zbiornika retencyjnego z odpływem na pompie przy ul. Władysława Sikorskiego
Interne Kennung: PZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 10