52772-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Zakup wraz z dostawą produktów leczniczych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą produktów leczniczych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą produktów leczniczych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego Przedmiot zamówienia podzielony został na 119 zadań, przy czym ofertę można złożyć w odniesieniu do jednego, kilku lub wszystkich zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zadaniach nr 13, 31, 32, 42, 48, 56, 78, 79, 80, 81, 83, 86, 87, 96, 97, 99, 101, 102, 104, 107, 108, 109, 110, 115, 118.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 Zadanie 1
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą produktów leczniczych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego Przedmiot zamówienia podzielony został na 120 zadań, przy czym ofertę można złożyć w odniesieniu do jednego, kilku lub wszystkich zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: 2 Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: 7 Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: 8 Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: 9 Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: 10 Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: 11 Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: 12 Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: 13 Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: 14 Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: 15 Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: 16 Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: 17 Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: 18 Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: 19 Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: 20 Zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: 21 Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: 22 Zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: 23 Zadanie 23
Los: LOT-0024
Titel: 24 Zadanie 24
Los: LOT-0025
Titel: 25 Zadanie 25
Los: LOT-0026
Titel: 26 Zadanie 26
Los: LOT-0027
Titel: 27 Zadanie 27
Los: LOT-0028
Titel: 28 Zadanie 28
Los: LOT-0029
Titel: 29 Zadanie 29
Los: LOT-0030
Titel: 30 Zadanie 30
Los: LOT-0031
Titel: 31 Zadanie 31
Los: LOT-0032
Titel: 32 Zadanie 32
Los: LOT-0033
Titel: 33 Zadanie 33
Los: LOT-0034
Titel: 34 Zadanie 34
Los: LOT-0035
Titel: 35 Zadanie 35
Los: LOT-0036
Titel: 36 Zadanie 36
Los: LOT-0037
Titel: 37 Zadanie 37
Los: LOT-0038
Titel: 38 Zadanie 38
Los: LOT-0039
Titel: 39 Zadanie 39
Los: LOT-0040
Titel: 40 Zadanie 40
Los: LOT-0041
Titel: 41 Zadanie 41
Los: LOT-0042
Titel: 42 Zadanie 42
Los: LOT-0043
Titel: 43 Zadanie 43
Los: LOT-0044
Titel: 44 Zadanie 44
Los: LOT-0045
Titel: 45 Zadanie 45
Los: LOT-0046
Titel: 46 Zadanie 46
Los: LOT-0047
Titel: 47 Zadanie 47
Los: LOT-0048
Titel: 48 Zadanie 48
Los: LOT-0049
Titel: 49 Zadanie 49
Los: LOT-0050
Titel: 50 Zadanie 50
Los: LOT-0051
Titel: 51 Zadanie 51
Los: LOT-0052
Titel: 52 Zadanie 52
Los: LOT-0053
Titel: 53 Zadanie 53
Los: LOT-0054
Titel: 54 Zadanie 54
Los: LOT-0055
Titel: 55 Zadanie 55
Los: LOT-0056
Titel: 56 Zadanie 56
Los: LOT-0057
Titel: 57 Zadanie 57
Los: LOT-0058
Titel: 58 Zadanie 58
Los: LOT-0059
Titel: 59 Zadanie 59
Los: LOT-0060
Titel: 60 Zadanie 60
Los: LOT-0061
Titel: 61 Zadanie 61
Los: LOT-0062
Titel: 62 Zadanie 62
Los: LOT-0063
Titel: 63 Zadanie 63
Los: LOT-0064
Titel: 64 Zadanie 64
Los: LOT-0065
Titel: 65 Zadanie 65
Los: LOT-0066
Titel: 66 Zadanie 66
Los: LOT-0067
Titel: 67 Zadanie 67
Los: LOT-0068
Titel: 68 Zadanie 68
Los: LOT-0069
Titel: 69 Zadanie 69
Los: LOT-0070
Titel: 70 Zadanie 70
Los: LOT-0071
Titel: 71 Zadanie 71
Los: LOT-0072
Titel: 72 Zadanie 72
Los: LOT-0073
Titel: 73 Zadanie 73
Los: LOT-0074
Titel: 74 Zadanie 74
Los: LOT-0075
Titel: 75 Zadanie 75
Los: LOT-0076
Titel: 76 Zadanie 76
Los: LOT-0077
Titel: 77 Zadanie 77
Los: LOT-0078
Titel: 78 Zadanie 78
Los: LOT-0079
Titel: 79 Zadanie 79
Los: LOT-0080
Titel: 80 Zadanie 80
Los: LOT-0081
Titel: 81 Zadanie 81
Los: LOT-0082
Titel: 82 Zadanie 82
Los: LOT-0083
Titel: 83 Zadanie 83
Los: LOT-0084
Titel: 84 Zadanie 84
Los: LOT-0085
Titel: 85 Zadanie 85
Los: LOT-0086
Titel: 86 Zadanie 86
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą produktów leczniczych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego Przedmiot zamówienia podzielony został na 119 zadań, przy czym ofertę można złożyć w odniesieniu do jednego, kilku lub wszystkich zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0087
Titel: 87 Zadanie 87
Los: LOT-0088
Titel: 88 Zadanie 88
Los: LOT-0089
Titel: 89 Zadanie 89
Los: LOT-0090
Titel: 90 Zadanie 90
Los: LOT-0091
Titel: 91 Zadanie 91
Los: LOT-0092
Titel: 92 Zadanie 92
Los: LOT-0093
Titel: 93 Zadanie 93
Los: LOT-0094
Titel: 94 Zadanie 94
Los: LOT-0095
Titel: 95 Zadanie 95
Los: LOT-0096
Titel: 96 Zadanie 96
Los: LOT-0097
Titel: 97 Zadanie 97
Los: LOT-0098
Titel: 98 Zadanie 98
Los: LOT-0099
Titel: 99 Zadanie 99
Los: LOT-0100
Titel: 100 Zadanie 100
Los: LOT-0101
Titel: 101 Zadanie 101
Los: LOT-0102
Titel: 102 Zadanie 102
Los: LOT-0103
Titel: 103 Zadanie 103
Los: LOT-0104
Titel: 104 Zadanie 104
Los: LOT-0105
Titel: 105 Zadanie 105
Los: LOT-0106
Titel: 106 Zadanie 106
Los: LOT-0107
Titel: 107 Zadanie 107
Los: LOT-0108
Titel: 108 Zadanie 108
Los: LOT-0109
Titel: 109 Zadanie 109
Los: LOT-0110
Titel: 110 Zadanie 110
Los: LOT-0111
Titel: 111 Zadanie 111
Los: LOT-0112
Titel: 112 Zadanie 112
Los: LOT-0113
Titel: 113 Zadanie 113
Los: LOT-0114
Titel: 114 Zadanie 114
Los: LOT-0115
Titel: 115 Zadanie 115
Los: LOT-0116
Titel: 116 Zadanie 116
Los: LOT-0117
Titel: 117 Zadanie 117
Los: LOT-0118
Titel: 118 Zadanie 118
Los: LOT-0119
Titel: 119 Zadanie 119
Los: LOT-0120
Titel: 120 Zadanie 120
Los: LOT-0121
Titel: 121 Zadanie 121
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą produktów leczniczych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego Przedmiot zamówienia podzielony został na zadania, przy czym ofertę można złożyć w odniesieniu do jednego, kilku lub wszystkich zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0122
Titel: 122 Zadanie 122
Los: LOT-0123
Titel: 123 Zadanie 123