See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pułapek, dyspenserów feromonowych i elementów pułapek.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa pułapek, dyspenserów feromonowych i elementów pułapek na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. 2.Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. 3. Zamawiającymi w postępowaniu są: 1) Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Lasów Państwowych w Olsztynie, 2) Ośrodek Transportu Leśnego Gorzów Wielkopolski, 3) Zakład Usługowo – Produkcyjny Lasów Państwowych w Łodzi. Wskazani wyżej Zamawiający działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2024 poz. 1320 ze zm.) zawarli porozumienie w celu wspólnego przygotowania i przeprowadzenia przedmiotowego postępowania. Zamawiającym, który przeprowadzi postępowanie w imieniu wszystkich Zamawiających oraz udzieli zamówienia jest Zakład Usługowo – Produkcyjny Lasów Państwowych w Łodzi.
Interne Kennung: NH.270.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24452000 Insektizide
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pułapek, dyspenserów feromonowych, elementów pułapek.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa pułapek, dyspenserów feromonowych i elementów pułapek na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. 2.Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa pułapek skrzyniowo – szczelinowowych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa pułapek skrzyniowo – szczelinowowych na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. 2.Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy.
Interne Kennung: część 2