2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van feesttenten 3m x 3m
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van feesttenten van ca. 3mx3m conform de technische bepalingen van het bestek. De tenten zullen vooral buiten gebruikt worden en dienen dus bestand te zijn tegen hevige regen en wind. Deze feesttenten worden gebruikt bij evenementen georganiseerd door Stad Antwerpen. Eveneens kunnen externe verenigingen dit feestmateriaal ontlenen. In totaliteit worden er tijdens het evenementenseizoen gemiddeld 350 feesttenten per week opgesteld door de diverse gebruikers. De tenten worden gebruikt op verschillende ondergronden (beton, gras,…). Het is belangrijk dat deze tenten op een gebruiksvriendelijke en veilige manier getransporteerd, opgesteld en gedemonteerd kunnen worden. De tenten horen van een professionele kwaliteit te zijn, zowel op vlak van stevigheid als op het vlak van gebruiksgemak bij het opstellen en afbreken.
Interne Kennung: GAC_2024_03182
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39560000 Diverse Textilwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39522000 Planen, Segel für Boote, Windsurfbretter oder Segelkarren, Sonnensegel, Markisen, Zelte und Campingausrüstungen, 39522120 Sonnensegel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2024_03182 - 1
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39522000 Planen, Segel für Boote, Windsurfbretter oder Segelkarren, Sonnensegel, Markisen, Zelte und Campingausrüstungen