See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu sportowego i sprzętu jeździeckiego na potrzeby jednostek będących na zaopatrzeniu Jednostki Wojskowej Nr 6021.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu sportowego i sprzętu jeździeckiego. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy Pzp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: załączniki nr: 1, 1.1 -12.1., nr 7.1-7.3 do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo – cenowa oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. ZAMAWIAJĄCY dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez ZAMAWIAJĄCEGO oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1. – 1.12. do SWZ. Każdy z WYKONAWCÓW może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Wymagane jest złożenie oferty na wszystkie wymagane pozycje asortymentowe w zakresie danej części zamówienia. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między ZAMAWIAJĄCYM a WYKONAWCAMI, w szczególności składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zapewnionych przez System. System jest dostępny pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/ozgst. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych i informacji przekazywanych przy ich użyciu zostały opisane w Regulaminie korzystania z usług Systemu (Regulamin Portalu e-Usług) dostępnym z poziomu modułu E- learning dla wszystkich użytkowników Systemu oraz podczas rejestracji konta WYKONAWCY dla WYKONAWCÓW. Oferta, oświadczenia (JEDZ) składane elektronicznie muszą zostać podpisane elektronicznym kwalifikowanym podpisem. W procesie składania oferty, oświadczeń czy przedmiotowych środków dowodowych na platformie, kwalifikowany podpis elektroniczny WYKONAWCA może złożyć bezpośrednio na dokumencie, który następnie przesyła do Systemu. Poświadczenia za zgodność z oryginałem dokonuje odpowiednio WYKONAWCA, WYKONAWCY wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego, w zakresie dokumentów, które każdego z nich dotyczą. Poprzez oryginał należy rozumieć dokument podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione. Poświadczenie za zgodność z oryginałem następuje w formie elektronicznej podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione.
Vorherige Bekanntmachung: 209407-2025
Interne Kennung: 26/2025/PN/Szkol i KO/Ż
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 18512200 Medaillen, 18820000 Sportschuhe, 18910000 Sattlerwaren, 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu sportowego dla JW 2414
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu sportowego i sprzętu jeździeckiego. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy Pzp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: załączniki nr: 1, 1.1 -12.1., nr 7.1-7.3 do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo – cenowa oraz Projektowane postanowienia umowy. Ilekroć w niniejszej SWZ przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego WYKONAWCĘ, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. ZAMAWIAJĄCY, opisując przedmiot zamówienia, na podstawie dyspozycji wyrażonej w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, wskazał na znak towarowy lub pochodzenie z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz brak możliwości jego opisania w sposób wyczerpujący za pomocą dokładnych i zrozumiałych określeń. Opisując przedmiot zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane ZAMAWIAJĄCY określa tym samym parametry jakościowe, techniczne i cechy użytkowe równoważne, jakim musi odpowiadać przedmiot zamówienia, aby spełniać wymagania stawiane przez ZAMAWIAJĄCEGO. ZAMAWIAJĄCY nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez WYKONAWCÓW, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych WYKONAWCÓW, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych.
Interne Kennung: 26/2025/PN/Szkol i KO/Ż - cz. I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 18820000 Sportschuhe, 18512200 Medaillen
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu sportowego dla Klubu DORSZ
Interne Kennung: 26/2025/PN/Szkol i KO/Ż - cz. II
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu sportowego dla WBŁ
Interne Kennung: 26/2025/PN/Szkol i KO/Ż - cz. III
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sprzętu sportowego dla JW 2420
Interne Kennung: 26/2025/PN/Szkol i KO/Ż - cz. IV
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa sprzętu sportowego dla CZCSZ
Interne Kennung: 26/2025/PN/Szkol i KO/Ż- cz. V
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa sprzętu sportowego dla RCI
Interne Kennung: 26/2025/PN/Szkol i KO/Ż- cz. VI
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa sprzętu sportowego dla PREPR WP
Interne Kennung: 26/2025/PN/Szkol i KO/Ż- cz. VII
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa sprzętu sportowego dla JW 6021
Interne Kennung: 26/2025/PN/Szkol i KO/Ż - cz. VIII
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa sprzętu sportowego dla WAT
Interne Kennung: 26/2025/PN/Szkol i KO/Ż- cz. IX
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa pucharów i medali
Interne Kennung: 26/2025/PN/Szkol i KO/Ż- cz. X
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa sprzętu jeździeckiego
Interne Kennung: 26/2025/PN/Szkol i KO/Ż - cz. XI
Haupteinstufung (cpv): 18910000 Sattlerwaren
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa sprzętu w ramach utrzymania koni
Interne Kennung: 26/2025/PN/Szkol i KO/Ż - cz. XII
Haupteinstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse