527798-2026 - Wettbewerb
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa wyrobów medycznych– 73/PN/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych– 73/PN/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem wyrobów medycznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu ilości przedmiotu zamówienia w trakcie trwania umowy, wyłącznie w odniesieniu do tych pozycji asortymentu, dla których możliwość zastosowania prawa opcji została przewidziana w formularzu asortymentowo-ilościowym, na zasadach opisanych w § 1 wzoru Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13