527801-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe – Zakup oprogramowania dietetyczno – magazynowego (2 licencje) wraz z wdrożeniem i wsparciem producenta dla SPWSZ w Szczecinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup oprogramowania dietetyczno – magazynowego (2 licencje) wraz z wdrożeniem i wsparciem producenta dla SPWSZ w Szczecinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania dietetyczno – magazynowego (2 licencje) wraz z wdrożeniem i wsparciem producenta dla SPWSZ w Szczecinie Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungEP/220/37/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48420000 Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.