527823-2026 - Ergebnis
Rumänien – Laborreagenzien – Reactivi compatibili cu aparatul integrat de biochimie si imunologie Cobas pro c 503 & e 801
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reactivi compatibili cu aparatul integrat de biochimie si imunologie Cobas pro c 503 & e 801
Beschreibung: Autoritatea contractantă intenționează să achiziționeze, pentru buna functionare a activitatii spitalicesti o gama variata de : Reactivi compatibili cu aparatul integrat de biochimie si imunologie Cobas pro c 503 & e 801 , in cantitatile si cu specificatiile tehnice prevazute in caietul de sarcini . Cantitatile minime si maxime acord cadru si contracte subsecvente conform caietului de sarcini. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor :19 . Autoritatea contractanta va rapunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari: in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4505316_2025_PAAPD1575947
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Reactivi compatibili cu aparatul integrat de biochimie si imunologie Cobas pro c 503 & e 801 - conform caiet de sarcini Cantitatile minime si maxime contractelor subsecvente - conform caiet de sarcini Valoarea celui mai mare contract subsecvent - 4.135.294,42 lei
Interne Kennung: 1