See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PVH Zrt. által üzemeltetett épületek takarítása II
Beschreibung: A Pécsi Vagyonhasznosító Zártkörűen Működő Részvénytársaság tulajdonában, illetve kezelésében/hasznosításában/üzemeltetésében álló ingatlanok takarítása 3 részben, 24 hónap időtartamban. A részletes feladatleírást a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Vállalkozási szerződés keretében a Pécs Vagyonhasznosító Zártkörűen Működő Részvénytársaság alábbi területein működő piacok (mindösszesen takarítandó terület: 22.416 m2) rendszeres takarítása, hó-és síkosságmentesítése, továbbá eseti takarítások 24 hónap időtartamban a közbeszerzési dokumentumokban részletezett helyszíneken, területeken és rendszerességgel az elvárásoknak megfelelően. 1.) Vásárcsarnok (7622 Pécs, Zólyom u. 4.) épület alapterület 3665 m2, külterület: 6076 m2, hó- és síkosságmentesítés területe: 6076 m2 2.) Hajnóczy utcai piac (7633 Pécs, Hajnóczy J. u. 1.) épület alapterület:853 m2, külterület:2000 m2, hó- és síkosságmentesítés területe 2000 m2 3.) Diana téri piac - új - (7632 Pécs, Diana tér 20840/3 hrsz.) épület alapterület: 483 m2, külterület:712 m2, hó- és síkosságmentesítés területe:421 m2 4.) Rendkívüli (eseti) épület terület: 130 m2 (melyből ajánlatkérő előző évek tapasztalatai alapján 40 m2 terület legfeljebb évi 2 alkalommal, 90m2 terület legfeljebb évi 3 alkalommal) Az egyes létesítményeknél végzendő részletes feladatok és az egyes területekhez tartozó takarítási gyakoriságok a műszaki leírás 1. számú mellékletében, illetve az árajánlati táblázatokban kerültek meghatározásra. A munkavégzéshez szükséges eszközöket (gépek, porszívók, felmosó, tisztító szettek, kocsik stb.), valamint a munkavégzéshez szükséges anyagokat (tisztítószerek, illatosítók, stb.) Ajánlattevőnek kell biztosítania, a higiéniai kellékanyagokat (wc- és kéztörlő papírok, folyékony szappan, mosogatószer, stb.) és szemeteszsákokat Ajánlatkérő biztosítja. További részleteket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák
Interne Kennung: EKR000940052023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: PVH Zrt., Vásárterek, egyéb építmények takarítása
Beschreibung: Vállalkozási szerződés keretében a Pécs Vagyonhasznosító Zártkörűen Működő Részvénytársaság alábbi területein működő vásárterek és egyéb építmények, (mindösszesen: 126994 m2) rendszeres takarítása, hó-és síkosságmentesítése, továbbá eseti takarítás 24 hónap időtartamban a közbeszerzési dokumentumokban részletezett helyszíneken, területeken és rendszerességgel az elvárásoknak megfelelően. 1.) Vásártér (7632 Pécs, Megyeri u., hrsz.:24010) épület alapterület:120 m2, külterület: 86000 m2 2.) Expo Center (7632 Pécs, Megyeri u. 72.) épület: 3019 m2, külterület 15000 m2 3.) Siklósi udvar (7632 Pécs, Siklósi u. 68.) épület: 30 m2, külterület: 2876 m2, hó- és síkosságmentesítési terület: 3596 m2 4.) Egyéb építmények (Pécs, Időjós u. (Déli Ipari Park) ,7630 Pécs, Finn u. 1/1. (iparterület), 7630 Pécs, Finn u. 2. (iparterület), 7621 Pécs, Király u. 12. (Salamander cipőüzlet), 7623 Pécs, Munkácsy M. u.31., 7622 Pécs, Bajcsy-Zs. u. 25. (volt vásárcsarnok) külterület: 5469 m2, hó- és síkosságmentesítési terület:10724m2 5.) Rendkívüli (eseti) épület terület: 160 m2 (melyből ajánlatkérő előző évek tapasztalatai alapján 70 m2 legfeljebb évi 3 alkalommal, 90 m2 legfeljebb évi 2 alkalommal) Az egyes létesítményeknél végzendő részletes feladatok és az egyes területekhez tartozó takarítási gyakoriságok a műszaki leírás 1.számú mellékletében, illetve az árajánlati táblázatokban kerültek meghatározásra. A munkavégzéshez szükséges eszközöket (gépek, porszívók, felmosó, tisztító szettek, kocsik stb.), valamint a munkavégzéshez szükséges anyagokat (tisztítószerek, illatosítók, stb.) Ajánlattevőnek kell biztosítania, a higiéniai kellékanyagokat (wc- és kéztörlő papírok, folyékony szappan, mosogatószer, stb.) és szemeteszsákokat Ajánlatkérő biztosítja. További részleteket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000940052023/3
Menge: 126 994 Quadratmeter