527828-2026 - Wettbewerb
Polen – Radioisotope – Dostawa materiałów radioizotopowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów radioizotopowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników i materiałów radioizotopowych - przez okres 12 miesięcy.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 – Formularz asortymentowo-cenowy .
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie procedury przyspieszonej: podstawa prawna art 138 ust 2 pkt 2 ust PZP. Zastosowanie procedury przyspieszonej jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia wynikającą z konieczności zapewnienia ciągłości wykonywania świadczeń zdrowotnych przez Zakład Medycyny Nuklearnej Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy radiofarmaceutyków oraz materiałów radioizotopowych niezbędnych do wykonywania badań diagnostycznych i procedur medycznych realizowanych w Zakładzie Medycyny Nuklearnej. Obowiązująca umowa na dostawę przedmiotowego asortymentu ulega zakończeniu, natomiast posiadane zapasy nie zabezpieczą potrzeb Zamawiającego przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania z zachowaniem standardowych terminów wynikających z ustawy Prawo zamówień publicznych. Zastosowanie standardowego terminu składania ofert mogłoby skutkować przerwaniem ciągłości dostaw radiofarmaceutyków, ograniczeniem możliwości wykonywania badań diagnostycznych oraz zagrożeniem ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych. Skrócenie terminu składania ofert jest zatem niezbędne dla zapewnienia ciągłości leczenia pacjentów oraz prawidłowego funkcjonowania Zakładu Medycyny Nuklearnej, przy jednoczesnym zachowaniu zasad uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
5. Los
LosLOT-0001
Titelpakiet nr 1
BeschreibungGeneratory molibdenowo- technetowe
LosLOT-0002
Titelpakiet nr 2
BeschreibungOdczynniki izotopowe- zestawy do sporządzania radiofarmaceutyków
LosLOT-0003
Titelpakiet nr 3
BeschreibungOdczynniki izotopowe: nanocząsteczki ludzkich albumin (500mikrogram).
LosLOT-0004
Titelpakiet nr 4
BeschreibungKapsułki NaI do diagnostyki i terapii schorzeń tarczycy
LosLOT-0005
Titelpakiet nr 5
BeschreibungGenerator germanowo/galowy
LosLOT-0006
Titelpakiet nr 6
BeschreibungRadiofarmaceutyki do badań PET-CT
LosLOT-0007
Titelpakiet nr 7
BeschreibungDaTSCAN- roztwór do wstrzykiwań do badania układu pozapiramidowego mózgu
LosLOT-0008
Titelpakiet nr 8
BeschreibungIoflupan (123I) do badania układu pozapiramidowego mózgu
LosLOT-0009
Titelpakiet nr 9
BeschreibungRadiofarmaceutyki do badań PET-CT do znakowania 68 Ga
LosLOT-0010
Titelpakiet nr 10
BeschreibungRadium dichloridum 223Ra