527884-2026 - Wettbewerb
Polen – Software-Wartung und -Reparatur – Zakup wsparcia dla oprogramowania Broadcom CA API Gateway
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wsparcia dla oprogramowania Broadcom CA API Gateway
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest * świadczenie Asysty technicznej producenta Oprogramowania. *Definicje pojęć użytych wielką literą, znajdują się w Projektowanych postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung43499-2026
Interne KennungSEZ/DKRZ-WPI2-JR-241-0250/DIC/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamówienie zostało opublikowane we wstępnym ogłoszeniu informacyjnym opublikowanym w Dz.U. S: 14/2026, numer publikacji ogłoszenia: 43499-2026 z dnia 21.01.2026 r. i zostało zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówienia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, co stosownie do art. 138 ust. 2 pkt 1 Prawo zamówień publicznych, umożliwia skrócenie terminu składania ofert.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest* świadczenie Asysty technicznej producenta Oprogramowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach Umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. *Definicje pojęć użytych wielką literą, znajdują się w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.