527889-2026 - Ergebnis
Ungarn – Transport von Haushaltsabfällen – Hulladékszállítási szolgáltatások 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hulladékszállítási szolgáltatások 2026
Beschreibung: A keretmegállapodás mennyisége: a műszaki leírásban részletesen ismertetett alábbi szolgáltatások megrendelése maximum a nettó 110 000 000 HUF keretösszeg erejéig: Hulladékszállítás a Fővárosi Állat- és Növénykert székhelye, telephelyei és a kezelésében álló területek vonatkozásában az alábbiak szerint, azzal, hogy az itt megadott mennyiségek tájékoztató jellegű mennyiségek, melynek lehívására az ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget • vizelet és trágya (beleértve a szennyezett szalmát (EWC kódszám 02 0 106), elkülönítve gyűjtött és nem a képződés helyén kezelt folyékony hulladék (hígtrágya) naponta történő elszállítása - 6500 m3 • biológiailag lebomló darált kertészeti hulladék alkalmanként elszállítása előzetesen egyeztetett időpontokban - 3000 m3 • építési vegyes hulladék alkalmanként elszállítása előzetesen egyeztetett időpontokban - 1500 m3 Ajánlatkérő a keretösszeg kimerítésére, vagy a teljes mennyiség lehívására nem vállal kötelezettséget. Nyertes Ajánlattevő ajánlatát ezen feltétel ismeretében köteles megtenni. A teljesítés eseti megrendelések alapján történik a szerződéstervezetben foglaltak szerint. A Vállalkozó a havi Egyedi Megrendelésben foglalt mennyiség elszállításának teljesítésére napi elszállítási gyakoriságra jogosult, azzal, hogy a havi mennyiségen belüli szállítások gyakorisága a Felek megegyezése szerint történik. Ezen belül Megrendelő adott esetben jogosult 24 órán belüli elszállítást is kérni (sürgősségi megrendelés). Szakmai-kereskedelmi ajánlatként benyújtandó a KD mellékleteként kiadott részletes ártáblázat. A táblázat minden sorára kötelező az ajánlattétel. A táblázat teljes hiánya nem pótolható hiány, az ajánlat érvénytelenségét vonja maga után! A keretmegállapodás a hatálybalépés napjától számított 12 hónapra (meghosszabbítás esetén a meghosszabbított időszakra) vagy a keretösszeg kimerüléséig szól. A Szerződés alapján létrejött Eseti Megrendelések teljesítési határidejét a Felek az Eseti Megrendelésekben határozzák meg, a Műszaki leírásban foglaltak szerint, azzal, hogy adott esetben a szállítási kötelezettség munkaszüneti napra is eshet, figyelemmel a Vevő feladatainak ellátási kötelezettségére: azaz folyamatos rendelkezésre állás biztosítása szükséges, figyelemmel a Kbt. 104.§ (3) bekezdésére. A táblázatban szereplő tételek az Állatkert területéről (max. 6 m3-es konténerrel) kerülnek kiszállításra, a felmerülő igények függvényében. Az Intézmény területén keletkező hulladék összegyűjtéséhez és elszállításához a konténert - a nyertes ajánlattevőként szerződő félnek kell biztosítania. A kiszállított hulladék lerakásáról a nyertes ajánlattevőként szerződő félnek kell gondoskodnia. Gondoskodniuk kell továbbá, hogy a lerakóhely megfelelő hatósági engedéllyel rendelkezzen. A hulladékszállítást végző szállítójárműre vonatkozóan a Margitszigetre történő behajtást lehetővé tévő engedélyt a nyertes ajánlattevőként szerződő félnek kell megszereznie. A nyertes ajánlattevőnek rendelkeznie kell és a szerződés aláírásához be kell mutatnia a 72/2013. (VIII.27.) VM rendelet szerinti, vagy azzal egyenértékű, következő hulladéktípusok szállítására jogosító engedélyekkel, valamint a vonatkozó előírásoknak megfelelő feldolgozására, felhasználására alkalmas üzemmel és/vagy lerakóhellyel: • 02 01 06 - állati ürülék, vizelet és trágya (beleértve a szennyezett szalmát), elkülönítve gyűjtött és nem a képződés helyén kezelt folyékony hulladék (hígtrágya) • 20 02 01 - biológiailag lebomló hulladék • 17 09 04 - kevert építési-bontási hulladék A részleteket a szerződéstervezet, valamint a KD és a műszaki leírás tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 383535-2026
Interne Kennung: EKR000933652026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: AK a benyújtott ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bek. a) pontja szerinti legalacsonyabb ár szerint értékeli. Az értékelésre kerülő elem az ártáblázat kitöltésével kapott summa érték képezi a "Megajánlott ajánlati árat”. A keretmegállapodás hatálya alatt Megrendelőnek megrendelési kötelezettsége nincs, a szerződés teljesítése során az elszámolás a ténylegesen megrendelt és teljesített szolgáltatás konkrét tételes ára alapján történik. Az értékelési szempont szerinti megajánlás alátámasztására ajánlattevőknek az ajánlathoz pénzügyi ajánlatot kell csatolni. A táblázatban szereplő tételek az iránymutatásként szolgáló mennyiségekkel szorzott szumma összege képezi a felolvasólapon feltűntetendő árat („FEOLVASÓLAPON SZEREPELTETENDŐ NETTÓ AJÁNLATI ÁR”). Az ártáblázat szakmai ajánlatnak minősül, teljes hiánya nem hiánypótoltatható! Egyebekben a Kbt. 71.§ (8) bek. az irányadó, azzal, hogy ez nem átalányáras szerződés! Az ártáblázatban megadott mennyiségek kizárólag az ajánlati árak összehasonlítását szolgálják, annak lehívására az ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hulladékszállítási szolgáltatások 2025
Interne Kennung: EKR000933652026/1