See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego do zabiegów angiograficznych dla potrzeb Zakładu Radiologii Zabiegowej - 50 zadań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu medycznego do zabiegów angiograficznych dla potrzeb Zakładu Radiologii Zabiegowej i Neuroradiologii - 50 zadań szczegółowo wyspecyfikowanych w załącznikach 1.1-1.50 do SWZ ( odrębny plik.xml) 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy: 1) Nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 oraz ust. 2 a także art. 109 ust. 1 pkt. 4) Pzp 2) Spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie: a) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku. b) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku. c) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku. d) Zdolności technicznej lub zawodowej - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku. 3) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2022r, poz. 835) 4) nie są objęci zakazem, o którym mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1 *) *) Zakaz obejmuje również podwykonawców, dostawców i podmioty, na których zdolności wykonawca polega, w przypadku, gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 2. Potencjał podmiotu udostępniającego zasoby: 1) Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych. 2) Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów 3) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w pkt. 2) potwierdza, że stosunek łączący wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa, w szczególności: a) zakres dostępnych wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby; b) sposób i okres udostępnienia wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia 4) Wykonawca nie może po upływie terminu składania ofert powoływać się na zdolności lub sytuację podmiotów udostępniających zasoby, jeżeli na etapie składania ofert nie polegał on w danym zakresie na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby. 3. Informacja dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (m.in. występującymi jako spółki cywilne czy konsorcja): 1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają Pełnomocnika (Lidera) do reprezentowania ich w niniejszym postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem (Liderem). Pełnomocnictwo powinno: - precyzować zakres umocowania, - wymieniać wszystkich Wykonawców, którzy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia, - każdy z tych Wykonawców musi podpisać się na wspólnym dokumencie pełnomocnictwa lub innego dokumentu sporządzonego w tym celu; alternatywnie - wystawić niezależne pełnomocnictwo indywidualnie dla Pełnomocnika – Lidera (nie jest wymagany podpis Pełnomocnika – Lidera na dokumencie pełnomocnictwa). 2) Pełnomocnictwo musi zostać dołączone do oferty, przekazane w postaci elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym mocodawcy. W przypadku, gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu – podpisane analogicznie jak w zdaniu pierwszym, przez mocodawcę lub notariusza. 3) Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 4. Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą przesłanki określone w: - art. 108 ust. 1 oraz ust. 2 ustawy Pzp i w art. 109 ust. 1 pkt. 4) ustawy Pzp. - art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, na czas trwania tych okoliczności 5. Zamawiający odrzuci ofertę złożoną przez wykonawców: 1) którzy podlegają wykluczeniu z postępowania, 2) którzy nie spełniają warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w pkt. 1.2), 3) którzy nie złożyli w przewidzianym terminie m.in. oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu (z zastrzeżeniem okoliczności wskazanych w art. 128 ust. 1 ustawy Pzp) lub innych dokumentów i oświadczeń.
Interne Kennung: FDZ.242-113/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1- Prowadniki standardowe "J"
Beschreibung: Prowadniki standardowe "J"
Interne Kennung: Zadanie nr 1 Prowadniki standardowe "J"
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2 - Prowadniki specjalistyczne teflonowe hydrofilne 0,035
Beschreibung: Prowadniki specjalistyczne teflonowe hydrofilne 0,035
Interne Kennung: Zadanie nr 2 Prowadniki specjalistyczne teflonowe hydrofilne 0,035
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3 - Prowadniki hydrofilne
Beschreibung: Prowadniki hydrofilne
Interne Kennung: Zadanie nr 3 Prowadniki hydrofilne
Los: LOT-0004
Titel: zadanie 4 - Cewniki przeglądowe
Beschreibung: Cewniki przeglądowe
Interne Kennung: Zadanie nr 4 Cewniki przeglądowe
Los: LOT-0005
Titel: zadanie 5 - Cewniki kalibrowane
Beschreibung: Cewniki kalibrowane
Interne Kennung: Zadanie nr 5 Cewniki kalibrowane
Los: LOT-0006
Titel: zadanie 6 - Cewniki wybiórcze, mózgowe i trzewne
Beschreibung: Cewniki wybiórcze, mózgowe i trzewne
Interne Kennung: Zadanie nr 6 Cewniki wybiórcze, mózgowe i trzewne
Los: LOT-0007
Titel: zadanie 7 - Cewniki zbrojone wspomagające do udrożnień CTO
Beschreibung: Cewniki zbrojone wspomagające do udrożnień CTO
Interne Kennung: Zadanie nr 7Cewniki zbrojone wspomagające do udrożnień CTO
Los: LOT-0008
Titel: zadanie 8 - Cewniki wybiórcze hydrofilne i diagnostyczne
Beschreibung: Cewniki wybiórcze hydrofilne i diagnostyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 8 Cewniki wybiórcze hydrofilne i diagnostyczne
Los: LOT-0009
Titel: zadanie 9 - Mikrocewniki obwodowe hydrofilne z prowadnikiem
Beschreibung: Mikrocewniki obwodowe hydrofilne z prowadnikiem
Interne Kennung: Zadanie nr 9 Mikrocewniki obwodowe hydrofilne z prowadnikiem
Los: LOT-0010
Titel: zadanie 10 - zestawy ze śluzą standardowe
Beschreibung: zestawy ze śluzą standardowe
Interne Kennung: Zadanie nr 10 zestawy ze śluzą standardowe
Los: LOT-0011
Titel: zadanie 11 - Zestawy ze śluzą zabiegowe - długie, zbrojone
Beschreibung: Zestawy ze śluzą zabiegowe - długie, zbrojone
Interne Kennung: Zadanie nr 11 Zestawy ze śluzą zabiegowe - długie, zbrojone
Los: LOT-0012
Titel: zadanie 12 - Zestawy ze śluzą zabiegowe kontralateralne
Beschreibung: Zestawy ze śluzą zabiegowe kontralateralne
Interne Kennung: Zadanie nr 12 Zestawy ze śluzą zabiegowe kontralateralne
Los: LOT-0013
Titel: zadanie 13 - Igły stalowe
Beschreibung: Igły stalowe
Interne Kennung: Zadanie nr 13 Igły stalowe
Los: LOT-0014
Titel: zadanie 14 - Zestaw do drenażu typu cope / neff
Beschreibung: Zestaw do drenażu typu cope / neff
Interne Kennung: Zadanie nr 14 Zestaw do drenażu typu cope / neff
Los: LOT-0015
Titel: zadanie 15 - Cewniki z balonami powlekanymi antyproliferacyjnymi (DEB)
Beschreibung: Cewniki z balonami powlekanymi antyproliferacyjnymi (DEB)
Interne Kennung: Zadanie nr 15 Cewniki z balonami powlekanymi antyproliferacyjnymi (DEB)
Los: LOT-0016
Titel: zadanie 16 - Stenty samorozprężale obwodowe 0,035" standardowe
Beschreibung: Stenty samorozprężale obwodowe 0,035" standardowe
Interne Kennung: Zadanie nr 16 Stenty samorozprężale obwodowe 0,035" standardowe
Los: LOT-0017
Titel: zadanie 17 - Stenty samorozprężalne obwodowe pokryte lekiem antyproliferacyjnymi (DE) 0,035"
Beschreibung: Stenty samorozprężalne obwodowe pokryte lekiem antyproliferacyjnymi (DE) 0,035"
Interne Kennung: Zadanie nr 17 Stenty samorozprężalne obwodowe pokryte lekiem antyproliferacyjnymi (DE) 0,035"
Los: LOT-0018
Titel: zadanie 18 - Samorozprężalny stent do żyły
Beschreibung: Samorozprężalny stent do żyły
Interne Kennung: Zadanie nr 18 Samorozprężalny stent do żyły
Los: LOT-0019
Titel: zadanie 19 - Stenty samorozprężalne do tętnic podkolanowych 0,035"
Beschreibung: Stenty samorozprężalne do tętnic podkolanowych 0,035"
Interne Kennung: Zadanie nr 19 Stenty samorozprężalne do tętnic podkolanowych 0,035"
Los: LOT-0020
Titel: zadanie 20 - Igła do biopsji tkanek miękkich pod kontrolą USG
Beschreibung: Igła do biopsji tkanek miękkich pod kontrolą USG
Interne Kennung: Zadanie nr 20 Igła do biopsji tkanek miękkich pod kontrolą USG
Los: LOT-0021
Titel: zadanie 21 - Stenty pokrywane samorozprężalne
Beschreibung: Stenty pokrywane samorozprężalne
Interne Kennung: Zadanie nr 21 Stenty pokrywane samorozprężalne
Los: LOT-0022
Titel: zadanie 22 - Spirale embolizacyjne 0,018, 0,035" - obwodowe wypychane prowadnikiem
Beschreibung: Spirale embolizacyjne 0,018, 0,035" - obwodowe wypychane prowadnikiem
Interne Kennung: Zadanie nr 22 Spirale embolizacyjne 0,018, 0,035" - obwodowe wypychane prowadnikiem
Los: LOT-0023
Titel: zadanie 23 - spirale embolizacyjne 0,018" - obwodowe odczepialne mechanicznie
Beschreibung: spirale embolizacyjne 0,018" - obwodowe odczepialne mechanicznie
Interne Kennung: Zadanie nr 23 spirale embolizacyjne 0,018" - obwodowe odczepialne mechanicznie
Los: LOT-0024
Titel: zadanie 24 - Filtr do żyły głównej dolnej
Beschreibung: Filtr do żyły głównej dolnej
Interne Kennung: Zadanie nr 24 Filtr do żyły głównej dolnej
Los: LOT-0025
Titel: zadanie 25 - Zestaw do zamykania tętnic po nakłuciu wchłanialny
Beschreibung: Zestaw do zamykania tętnic po nakłuciu wchłanialny
Interne Kennung: Zadanie nr 25 Zestaw do zamykania tętnic po nakłuciu wchłanialny
Los: LOT-0026
Titel: zadanie 26 - Pętla ekstrakcyjna wewnątrznaczyniowa
Beschreibung: Pętla ekstrakcyjna wewnątrznaczyniowa
Interne Kennung: Zadanie nr 26 Pętla ekstrakcyjna wewnątrznaczyniowa
Los: LOT-0027
Titel: zadanie 27 - Zastawka hemostatyczna typu Check-Flo Performer
Beschreibung: Zastawka hemostatyczna typu Check-Flo Performer
Interne Kennung: Zadanie nr 27 Zastawka hemostatyczna typu Check-Flo Performer
Los: LOT-0028
Titel: zadanie 28 - Stentgrafty
Beschreibung: Stentgrafty
Interne Kennung: Zadanie nr 28 Stentgrafty
Los: LOT-0029
Titel: zadanie 29 - Stentgraft pokrywany na balonie
Beschreibung: Stentgraft pokrywany na balonie
Interne Kennung: Zadanie nr 29 Stentgraft pokrywany na balonie
Los: LOT-0030
Titel: zadanie 30 - Stentgraft aortalny brzuszny odporny na zagięcia ramion biodrowych
Beschreibung: Stentgraft aortalny brzuszny odporny na zagięcia ramion biodrowych
Interne Kennung: Zadanie nr 30 Stentgraft aortalny brzuszny odporny na zagięcia ramion biodrowych
Los: LOT-0031
Titel: zadanie 31 - Cewnik kierunkowy o różnych krzywiznach do wybiórczego cewnikowania tętnic łuku aorty
Beschreibung: Cewnik kierunkowy o różnych krzywiznach do wybiórczego cewnikowania tętnic łuku aorty
Interne Kennung: Zadanie nr 31 Cewnik kierunkowy o różnych krzywiznach do wybiórczego cewnikowania tętnic łuku aorty
Los: LOT-0032
Titel: zadanie 32 - Zestaw do przezszyjnego dostępu do wątroby typu Rosch-Uchida
Beschreibung: Zestaw do przezszyjnego dostępu do wątroby typu Rosch-Uchida
Interne Kennung: Zadanie nr 32 Zestaw do przezszyjnego dostępu do wątroby typu Rosch-Uchida
Los: LOT-0033
Titel: zadanie 33 - Przyrząd obrotnik
Beschreibung: Przyrząd obrotnik
Interne Kennung: Zadanie nr 33 Przyrząd obrotnik
Los: LOT-0034
Titel: zadanie 34 - Dren z kranikiem jednodrożnym
Beschreibung: Dren z kranikiem jednodrożnym
Interne Kennung: Zadanie nr 34 Dren z kranikiem jednodrożnym
Los: LOT-0035
Titel: zadanie 35 - Mikroprowadniki do małych naczyń
Beschreibung: Mikroprowadniki do małych naczyń
Interne Kennung: Zadanie nr 35 Mikroprowadniki do małych naczyń
Los: LOT-0036
Titel: zadanie 36 - Mikroprowadnik hydrofilny sterowalny
Beschreibung: Mikroprowadnik hydrofilny sterowalny
Interne Kennung: Zadanie nr 36 Mikroprowadnik hydrofilny sterowalny
Los: LOT-0037
Titel: zadanie 37 - Cewnik prowadzący do naczyń domózgowych
Beschreibung: Cewnik prowadzący do naczyń domózgowych
Interne Kennung: Zadanie nr 37 Cewnik prowadzący do naczyń domózgowych
Los: LOT-0038
Titel: zadanie 38 - Cewnik prowadzący do naczyń domózgowych
Interne Kennung: Zadanie nr 38 Cewnik prowadzący do naczyń domózgowych
Los: LOT-0039
Titel: zadanie 39 - System do mechanicznej trombektomii twardych skrzeplin z naczyń mózgowych
Beschreibung: System do mechanicznej trombektomii twardych skrzeplin z naczyń mózgowych
Interne Kennung: Zadanie nr 39 System do mechanicznej trombektomii twardych skrzeplin z naczyń mózgowych
Los: LOT-0040
Titel: zadanie 40 - Podwójny Y-KONEKTOR
Beschreibung: Podwójny Y-KONEKTOR
Interne Kennung: Zadanie nr 40 Podwójny Y-KONEKTOR
Los: LOT-0041
Titel: zadanie 41 - Zestawy do nakłucia tetnicy promieniowej z koszulką
Beschreibung: Zestawy do nakłucia tetnicy promieniowej z koszulką
Interne Kennung: Zadanie nr 41 Zestawy do nakłucia tetnicy promieniowej z koszulką
Los: LOT-0042
Titel: zadanie 42 - Jednorazowa przystawka biopsyjna do głowicy USG
Beschreibung: Jednorazowa przystawka biopsyjna do głowicy USG
Interne Kennung: Zadanie nr 42 Jednorazowa przystawka biopsyjna do głowicy USG
Los: LOT-0043
Titel: zadanie 43 - Kraniki wysokociśnieniowe
Beschreibung: Kraniki wysokociśnieniowe
Interne Kennung: Zadanie nr 43 Kraniki wysokociśnieniowe
Los: LOT-0044
Titel: zadanie 44 - Cewnik do histerosalpingografii wybiórczej
Beschreibung: Cewnik do histerosalpingografii wybiórczej
Interne Kennung: Zadanie nr 44 Cewnik do histerosalpingografii wybiórczej
Los: LOT-0045
Titel: zadanie 45 - Opaska do ucisku dystalnego promieniowego
Beschreibung: Opaska do ucisku dystalnego promieniowego
Interne Kennung: Zadanie nr 45 Opaska do ucisku dystalnego promieniowego
Los: LOT-0046
Titel: zadanie 46 - Zestaw do tromboaspiracji naczyń o dużych średnicach
Beschreibung: Zestaw do tromboaspiracji naczyń o dużych średnicach
Interne Kennung: Zadanie nr 46 Zestaw do tromboaspiracji naczyń o dużych średnicach
Los: LOT-0047
Titel: zadanie 47 - Zestaw do krioablacji guzów nerki
Beschreibung: Zestaw do krioablacji guzów nerki
Interne Kennung: Zadanie nr 47 Zestaw do krioablacji guzów nerki
Los: LOT-0048
Titel: zadanie 48 - Port naczyniowy z komorą tytanową
Beschreibung: Port naczyniowy z komorą tytanową
Interne Kennung: Zadanie nr 48 Port naczyniowy z komorą tytanową
Los: LOT-0049
Titel: zadanie 49 - Stengraft rozwidlony wielomodułowy z aktywną kontrolą systemu
Beschreibung: Stengraft rozwidlony wielomodułowy z aktywną kontrolą systemu
Interne Kennung: Zadanie nr 49 Stengraft rozwidlony wielomodułowy z aktywną kontrolą systemu
Los: LOT-0050
Titel: zadanie 50 - Zestawy wielorazowego użytku do podawania środka kontrastującego oraz dreny jednopacjentowe kompatybilne ze wstrzykiwaczem
Beschreibung: Zestawy wielorazowego użytku do podawania środka kontrastującego oraz dreny jednopacjentowe kompatybilne ze wstrzykiwaczem
Interne Kennung: Zadanie nr 50 Zestawy wielorazowego użytku do podawania środka kontrastującego oraz dreny jednopacjentowe kompatybilne ze wstrzykiwaczem