See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Demokratinės kultūros kompetencijų stiprinimo veiklų įgyvendinimo paslauga (atnaujintas)
Beschreibung: Demokratinės kultūros kompetencijų stiprinimo programos (toliau – DKK programa) įgyvendinimo paslaugos. Pirkimo objektą sudaro: DKK programos įgyvendinimas, apimantis visus Techninėje užduotyje aprašytus įgyvendinimo etapus. DKK programa yra parengta remiantis Europos Tarybos demokratinės kultūros kompetencijų modeliu, numatančiu keturias kompetencijų grupes (20 kompetencijų), kurias būtina ugdyti piliečių veiksmingam dalyvavimui demokratinėje kultūroje ir daugialypėje visuomenėje
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0