2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych urządzeń sieciowych i systemu monitoringu dla Politechniki Gdańskiej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych urządzeń sieciowych i systemu monitoringu dla Politechniki Gdańskiej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. 4. Rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą prowadzone będą w PLN. 5. Zamawiający nie wymaga osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. 6. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W takim przypadku Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 7. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować cały asortyment zamówienia. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi Zamawiającego. 8. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane przez Wykonawcę na podstawie odrębnych zamówień, wystawianych przez Centrum Usług Informatycznych, po cenach i na warunkach takich samych jak zamówienie podstawowe. Zamawiający szacuje, że liczba sprzętu informatycznego w trakcie terminu realizacji zamówienia może wzrosnąć o 100% zamówienia podstawowego dla każdej części. Zamawiający zastrzega prawo niezrealizowania lub niepełnego zrealizowania zakupu sprzętu informatycznego w ramach prawa opcji, Wykonawca nie będzie wysuwał w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń z tego tytułu. 9. Rozwiązania równoważne: Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub innych dokumentach zamówienia norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna i system referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. Dopuszczalne jest stosowanie odpowiednich norm krajów Unii Europejskiej, w zakresie przyjętym przez polskie prawodawstwo, o ile zastosowane normy zagwarantują utrzymanie standardów na poziomie nie gorszym niż wymagania określone w ww. normach. 10. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia wraz z dostawą kart gwarancyjnych w języku polskim w wersji papierowej (1 egzemplarz) lub w wersji elektronicznej na adres wskazany w umowie, potwierdzających udzielenie gwarancji oraz okres, na jaki została udzielona.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32323500 Video-Überwachungssystem, 32323300 Videoausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32323300 Videoausrüstung, 32323500 Video-Überwachungssystem, 32420000 Netzausrüstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane przez Wykonawcę na podstawie odrębnych zamówień, wystawianych przez Centrum Usług Informatycznych, po cenach i na warunkach takich samych jak zamówienie podstawowe. Zamawiający szacuje, że liczba sprzętu informatycznego w trakcie terminu realizacji zamówienia może wzrosnąć o 100% zamówienia podstawowego dla każdej części. Zamawiający zastrzega prawo niezrealizowania lub niepełnego zrealizowania zakupu sprzętu informatycznego w ramach prawa opcji, Wykonawca nie będzie wysuwał w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń z tego tytułu.