527952-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Aufladegeräte – Nabíjecí park Jeremi, Jeremiášova 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNabíjecí park Jeremi, Jeremiášova 2
BeschreibungPředmětem je kompletní dodávka, instalace, zprovoznění, integrace, dokumentace a servis funkčního veřejného dobíjecího parku včetně dobíjecích stanic, BESS, stavební a elektroinstalační části, platebního a autorizačního systému, monitoringu, napojení na FVE/EMS a rezervační systém a všech licencí a pomocných komponent nutných k bezpečnému veřejnému provozu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31681500 Aufladegeräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2026-1