2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie i dostawa posiłków dla dzieci do Bartoszyckich przedszkoli
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostawa posiłków dla dzieci Bartoszyckich przedszkoli:- Przedszkole Publiczne nr 2 ul. Wajdy 4, 11-200 Bartoszyce; - Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4 ul. Bema 49, 11-200 Bartoszyce;- Przedszkola Publiczne nr 9 ul. Nad Łyną 5A, 11-200 Bartoszyce;- Przedszkole Publiczne nr 6 ul. Majowa 26, 11-200 Bartoszyce.2. Wykonawca będzie przygotowywał pełne posiłki dla dzieci, uwzględniając podstawowe składniki i produkty spożywcze wysokiej jakości, stosowane w żywieniu, zgodnie ze zgłoszoną dietą, zachowując wymogi sanitarno-epidemiologiczne w zakresie higieny osobistej personelu Wykonawcy, warunków przygotowywania posiłków i podawania dzieciom oraz zgodnie z Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach.
Vorherige Bekanntmachung: 415478-2025
Interne Kennung: ZAO.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostawa posiłków dla dzieci Bartoszyckich przedszkoli: - Przedszkole Publiczne nr 2 ul. Wajdy 4, 11-200 Bartoszyce; - Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4 ul. Bema 49, 11-200 Bartoszyce; - Przedszkola Publiczne nr 9 ul. Nad Łyną 5A, 11-200 Bartoszyce; - Przedszkole Publiczne nr 6 ul. Majowa 26, 11-200 Bartoszyce. 2. Wykonawca będzie przygotowywał pełne posiłki dla dzieci, uwzględniając podstawowe składniki i produkty spożywcze wysokiej jakości, stosowane w żywieniu, zgodnie ze zgłoszoną dietą, zachowując wymogi sanitarno-epidemiologiczne w zakresie higieny osobistej personelu Wykonawcy, warunków przygotowywania posiłków i podawania dzieciom oraz zgodnie z Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach.
Menge: 200 000 Stück