527985-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Bankdienstleistungen – Acord cadru Servicii financiar – bancare pentru Serviciul Trezorerie si Contabilitate Publica Corabia, Acord cadru Servicii financiar – bancare pentru Serviciul Trezorerie si Contabilitate Publica Bals, din cadrul Administratiei Judetene a Finantelor Publice Olt - Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Craiova;
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru Servicii financiar – bancare pentru Serviciul Trezorerie si Contabilitate Publica Corabia, Acord cadru Servicii financiar – bancare pentru Serviciul Trezorerie si Contabilitate Publica Bals, din cadrul Administratiei Judetene a Finantelor Publice Olt - Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Craiova;
Beschreibung: - Acord cadru Servicii financiar – bancare pentru Serviciul Trezorerie si Contabilitate Publica Corabia, - Acord cadru Servicii financiar – bancare pentru Serviciul Trezorerie si Contabilitate Publica Bals, din cadrul Administratiei Judetene a Finantelor Publice Olt - Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Craiova; Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi, inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inaine de data limita de depunere a ofertelor: 19 zile. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro.
Interne Kennung: 4416952-2024-PAAPD1453244
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Acord Cadru de prestari servicii financiar – bancare pentru Serviciul Trezorerie si Contabilitate Publica Corabia;
Beschreibung: Acord Cadru de prestari servicii financiar – bancare pentru Serviciul Trezorerie si Contabilitate Publica Corabia;
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Acord Cadru de prestari servicii financiar – bancare pentru Serviciul Trezorerie si Contabilitate Publica Bals;
Beschreibung: Acord Cadru de prestari servicii financiar – bancare pentru Serviciul Trezorerie si Contabilitate Publica Bals;
Interne Kennung: 2