2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa budynku szpitalnego z dostosowaniem infrastruktury towarzyszącej w zakresie opieka psychiatryczna dla dorosłych oraz rozszerzenie działalności o poradnie dla dzieci i młodzieży w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Budowa budynku szpitalnego z dostosowaniem infrastruktury towarzyszącej w zakresie opieka psychiatryczna dla dorosłych oraz rozszerzenie działalności o poradnie dla dzieci i młodzieży w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu” w podziale na zadania: Zadanie nr 1: Budowa budynku szpitalnego z dostosowaniem infrastruktury towarzyszącej w zakresie opieka psychiatryczna dla dorosłych oraz rozszerzenie działalności o poradnie dla dzieci i młodzieży w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu Zadanie nr 2: Dostawa mebli wraz z montażem w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Budowa budynku szpitalnego z dostosowaniem infrastruktury towarzyszącej w zakresie opieka psychiatryczna dla dorosłych oraz rozszerzenie działalności o poradnie dla dzieci i młodzieży w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu” Przedmiary i dokumentacja techniczna zostały zawarte w załączniku nr 1.2.1 do SWZ Wykaz mebli został zawarty w załączniku nr 1.2.2 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty w załączniku nr 1.3 do SWZ Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych. W ciągu 7 dni roboczych od podpisania umowy, Wykonawca dostarczy Zamawiającemu kosztorysy ofertowe w wersji szczegółowej, z podaniem tabeli elementów scalonych, zestawieniem RMS oraz wyszczególnieniem stawki roboczogodziny oraz narzutów, Kp, Kz,, Z., z wartościami pozycji, które po podsumowaniu będą zgodne z wartościami poszczególnych elementów zawartych w formularzu Wykaz cen załączonym do oferty złożonej na etapie postępowania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy