See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Geïntegreerde vaccinbewaking en medicijnkoelingen
Beschreibung: De opdracht betreft de levering, monitoring en het onderhoud van medicijnkoelkasten binnen de regio Utrecht. De dienstverlening omvat een geïntegreerd systeem voor vaccinbewaking bestaande uit de levering van vaccinkoelkasten, 24/7 temperatuurmonitoring, een 24/7 bemande meldkamer, alarmopvolging, preventief en correctief onderhoud, validatie van de koelvoorzieningen en een logistieke noodvoorziening bij calamiteiten. Het doel van de opdracht is het waarborgen van een veilige, betrouwbare en ononderbroken opslag van vaccins en daarmee de continuïteit van de publieke vaccinatiezorg. De overeenkomst wordt beoogd te sluiten met één integraal verantwoordelijke opdrachtnemer voor een maximale looptijd van 48 maanden. De opdracht omvat de levering, implementatie, monitoring en het onderhoud van medicijnkoelkasten ten behoeve van de publieke vaccinatiezorg binnen de regio Utrecht. De dienstverlening bestaat uit een geïntegreerd systeem voor vaccinbewaking, inclusief 24/7 temperatuurmonitoring, een 24/7 bemande meldkamer, alarmopvolging, onderhoud, validatie, rapportages en een logistieke noodvoorziening bij calamiteiten. De overeenkomst heeft betrekking op alle door de aanbestedende dienst in gebruik zijnde medicijnkoelkasten en aanverwante monitoringvoorzieningen. De voorgenomen overeenkomst wordt aangegaan voor een maximale duur van 48 maanden.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1