2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspectie en vervangen sportinventaris gymzalen en sportzalen 2026-2029
Beschreibung: De opdracht betreft het keuren, repareren, onderhouden, monteren, vervangen en leveren van vast en verplaatsbare sportinventaris binnen sportaccommodaties. Het betreft momenteel 19 binnensportaccommodaties, bestaande uit gymzalen, sportzalen en een sporthal. Deze accommodaties zijn ingericht met binnensportinventaris op basis van de geldende basisinventarislijst van de KVLO. Zie Beschrijvend Document.
Interne Kennung: 25.Z.015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsstukken.