2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,, Środki transportu dla Gminy Jemielno rozwiązaniem problemów gospodarki ściekowej i drogowej,,
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę środków transportu, narzędzi, sprzętu i osprzętu w ramach inwestycji p.n. ,, Środki transportu dla Gminy Jemielno rozwiązaniem problemów gospodarki ściekowej i drogowej,, Przedmiot zamówienia podzielono odpowiednio na 5 części: Cz. 1 Sprzęt do gospodarki wodno – ściekowej - Samochód specjalistyczny asenizacyjny- 1 Cz. 2 Sprzęt do utrzymania dróg Ciągnik rolniczy moc 80-100 KM 1 Ciągnik rolniczy moc 100--120 KM 1 Przyczepa rolnicza ład. 4 tony 1 Posypywarka rozsiewacz taśmowy 1 Pług do śniegu 1 Kosiarka bijakowa w wysięgnikiem bocznym w tym: 1 1Ramię wysięgnikowe 1 2Głowica kosząca o szer. roboczej 120 cm 1 3Odmularka o szer. roboczej od 70-80 cm 1 Beczka asenizacyjna do przewozu nieczystości 5000l 1 Rębak spalinowy – rozdrabniacz do gałęzi 1 Cz. 3 – dodatkowy sprzęt do utrzymania dróg Minikoparka gąsienicowa 1 Koparko – ładowarka kołowa 1 Przyczepka do transportu minikoparki 1 Cz. 4 – narzędzia do utrzymania dróg Zestaw agregatów prądotwórczych 1 Zagęszczarka do gruntu 90 kg 1 Zagęszczarka do gruntu stopowa – „konik” 1 Piły spalinowe w tym przecinarka do asfaltu, kosa mechaniczna, piła spalinowa , podkrzesywarka 1 Kosiarka samojezdna /traktorek do koszenia trawy z pługiem 2 Wieża oświetleniowa , oświetlenie LED 4x 250 1 Motopompa 1 Cz. 5 – sprzęt transportowy do utrzymania dróg - Samochód osobowo- skrzyniowy tzw. ,, brygadówka,,- 1 Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarto w załącznikach do SWZ. W załączniku nr 2 do SWZ zawarto specyfikacje techniczne, wymagania funkcjonalne, materiałowe, wyznaczające minimalne poziomy wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 245513-2025
Interne Kennung: IB.271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Środki transportu dla Gminy Jemielno rozwiązaniem problemów gospodarki ściekowej i drogowej,,
Beschreibung: Cz. 1 Sprzęt do gospodarki wodno – ściekowej - Samochód specjalistyczny asenizacyjny- 1 Cz. 2 Sprzęt do utrzymania dróg Ciągnik rolniczy moc 80-100 KM 1 Ciągnik rolniczy moc 100--120 KM 1 Przyczepa rolnicza ład. 4 tony 1 Posypywarka rozsiewacz taśmowy 1 Pług do śniegu 1 Kosiarka bijakowa w wysięgnikiem bocznym w tym: 1 1Ramię wysięgnikowe 1 2Głowica kosząca o szer. roboczej 120 cm 1 3Odmularka o szer. roboczej od 70-80 cm 1 Beczka asenizacyjna do przewozu nieczystości 5000l 1 Rębak spalinowy – rozdrabniacz do gałęzi 1 Cz. 3 – dodatkowy sprzęt do utrzymania dróg Minikoparka gąsienicowa 1 Koparko – ładowarka kołowa 1 Przyczepka do transportu minikoparki 1 Cz. 4 – narzędzia do utrzymania dróg Zestaw agregatów prądotwórczych 1 Zagęszczarka do gruntu 90 kg 1 Zagęszczarka do gruntu stopowa – „konik” 1 Piły spalinowe w tym przecinarka do asfaltu, kosa mechaniczna, piła spalinowa , podkrzesywarka 1 Kosiarka samojezdna /traktorek do koszenia trawy z pługiem 2 Wieża oświetleniowa , oświetlenie LED 4x 250 1 Motopompa 1 Cz. 5 – sprzęt transportowy do utrzymania dróg - Samochód osobowo- skrzyniowy tzw. ,, brygadówka,,- 1