528026-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Przedmiotem zamówienia jest: zakup i Dostawa materiałów jednorazowego i wielorazowego użytku oraz rękawic do Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzedmiotem zamówienia jest: zakup i Dostawa materiałów jednorazowego i wielorazowego użytku oraz rękawic do Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup i Dostawa materiałów jednorazowego i wielorazowego użytku oraz rękawic do Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.. 2. Zamówienie zostało podzielone na 20 części. Nr części Nazwa części 1 Końcówki, wzierniki, stazy, ostrza, podkłady, pojemniki. 2 Dreny, łączniki, zatyczki, ostrza. 3 Cewniki do odsysania, dreny, końcówki do ssaka, zgłębniki, kanki. 4 Asortyment chirurgiczny 5 Szyny Zimmera, kołnierze 6 Akcesoria do operacji laparoskopowych 7 Elektrody do diatermii, kable 8 Asortyment do badania słuchu 9 Asortyment do laparoskopii 10 Papiery rejestracyjne 11 Kołdry grzewcze 12 Wkłady workowe, kanistry, podkłady, igła do asp.szpiku 13 Folia na mankiet, rękawy, mankiety uciskowe. 14 Światłowody radialne 15 Elektrody EKG 16 Akcesoria do Gastrolyzera Gastro + 17 Asortyment ortopedyczny I 18 Asortyment ortopedyczny II 19 Łyżki jednorazowe i łopatki do laryngoskopów i videolaryngoskopów 20 Rękawice diagnostyczne nitrylowe, bezpudrowe, niejałowe, sterylizacyjne, ortopedyczne
Vorherige Bekanntmachung336163-2026
Interne KennungWCOM.KZ.270.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138. 4. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0007
TitelCZĘŚĆ 6
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.6 do SWZ Formularz asortymentowy Opis przedmiotu zamówienia
Interne KennungCZĘŚĆ 6 Akcesoria do operacji laparoskopowych