528034-2025 - Wettbewerb
Polen – Büromöbel – Dostawa i montaż mebli biurowych na rzecz wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż mebli biurowych na rzecz wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli biurowych na rzecz wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych (dalej zwane Jednostkami) z podziałem na 6 części zamówienia
Interne KennungOR-D-III.272.92.2025.MK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39111100 Drehsitze, 39121000 Schreibtische und Tische
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZEŚĆ I ZAMÓWIENIA Dostawa krzeseł biurowych.
BeschreibungDostawa krzeseł biurowych. Zakres podstawowy: 1. Krzesło obrotowe typ 1- 260 szt. 2. Krzesło obrotowe typ 2- 60 szt. 3. Krzesło konferencyjne typ 1- 96 szt. 4. Krzesło konferencyjne typ 2- 27 szt. 5. Krzesło konferencyjne typ 3- 191 szt. Zakres opcjonalny: 1. Krzesło obrotowe typ 1- 47 szt. 2. Krzesło obrotowe typ 2- 10 szt. 3. Krzesło konferencyjne typ 1- 10 szt. 4. Krzesło konferencyjne typ 3- 10 szt.
Interne KennungOR-D-III.272.92.2025.MK/1
Haupteinstufung (cpv): 39111100 Drehsitze
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie będzie realizowane w zakresie zamówienia podstawowego (gwarantowany zakres) z możliwością dodatkowego zamówienia w opcji (zakres opcjonalny).W przypadku uruchomienia opcji Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot umowy w zakresie wskazanym w uruchomionej opcji w terminie do 21 dni kalendarzowych od dnia powiadomienia Wykonawcy przez Wspólnego Zamawiającego o uruchomieniu opcji.
LosLOT-0002
TitelCZEŚĆ II ZAMÓWIENIA - Dostawa mebli biurowych.
BeschreibungDostawa mebli biurowych. Zakres podstawowy: 1. Szafa aktowa- 100 szt. 2. Szafa aktowa (niska)- 26 szt. 3. Nadstawka na szafę aktową- 48 szt. 4. Szafa aktowa/ regał otwarty- 18 szt. 5. Szafa ubraniowa- 21 szt. 6. Szafa metalowa- 12 szt. 7. Biurko pracownicze- 128 szt. 8. Biurko pomocnicze- 31 szt. 9. Kontener mobilny- 160 szt. 10. Biurko komputerowe- 9 szt. 11. Wieszak ubraniowy- 57 szt. 12. Stolik okrągły- 16 szt. 13. Stół konferencyjny typ 1- 39 szt. 14. Biurko pracownicze typ 1- 15 szt. 15. Szafa aktowa niska typ 1- 15 szt. Zakres opcjonalny: 1. Szafa aktowa- 22 szt. 2. Nadstawka na szafę aktową- 10 szt. 3. Szafa aktowa/ regał otwarty- 1 szt. 4. Szafa ubraniowa- 5 szt. 5. Szafa metalowa- 5 szt. 6. Biurko pracownicze-21 szt. 7. Biurko pomocnicze- 10 szt. 8. Kontener mobilny- 28 szt. 9. Biurko komputerowe- 5 szt. 10. Wieszak ubraniowy- 11 szt. 11. Stolik okrągły- 5 szt. 12. Stół konferencyjny typ 1- 10 szt. 13. Biurko pracownicze typ 1- 5 szt. 14. Szafa aktowa niska typ 1- 5 sz.
Interne KennungOR-D-III.272.92.2025.MK/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische
LosLOT-0003
TitelCZEŚĆ III ZAMÓWIENIA - Dostawa krzeseł biurowych na rzecz UMWM (FEM).
Beschreibung1. krzesło obrotowe typ 1- 1 szt. 2. krzesło konferencyjne typ 1- 5 szt.
Interne KennungOR-D-III.272.92.2025.MK/3
LosLOT-0004
TitelCZEŚĆ IV ZAMÓWIENIA - Dostawa mebli biurowych na rzecz UMWM (FEM).
Beschreibung1. Biurko pracownicze- 20 szt. 2. Kontener mobilny- 11 szt. 3. Nadstawka na szafę aktową- 5 szt. 4. Szafa aktowa- 10 szt. 5. Szafa aktowa (niska)- 3 szt.
Interne KennungOR-D-III.272.92.2025.MK/4
LosLOT-0005
TitelCZEŚĆ V ZAMÓWIENIA - Dostawa krzeseł biurowych na rzecz MJWPU (FEM WM).
Beschreibung1. Krzesło obrotowe typ 1 25 szt.
Interne KennungOR-D-III.272.92.2025.MK/5
LosLOT-0006
TitelCZEŚĆ VI ZAMÓWIENIA - Dostawa mebli biurowych na rzecz MJWPU (FEM).
Beschreibung1. Biurko pracownicze- 6 szt. 2. Kontener mobilny- 20 szt. 3. Wieszak ubraniowy- 10 szt.
Interne KennungOR-D-III.272.92.2025.MK/6