2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej na rok 2026 dla: Powiatu Piotrkowskiego, Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz Gmin Powiatu Piotrkowskiego: Aleksandrów, Czarnocin, Gorzkowice, Grabica, Łęki Szlacheckie, Moszczenica, Ręczno, Rozprza, Sulejów, Wola Krzysztoporska, Wolbórz
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: zakup energii elektrycznej dla: Powiatu Piotrkowskiego i jego jednostek organizacyjnych, Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i jego jednostek organizacyjnych, Gmin Powiatu: Aleksandrów, Czarnocin, Gorzkowice, Grabica, Łęki Szlacheckie, Moszczenica, Ręczno, Rozprza, Sulejów, Wola Krzysztoporska, Wolbórz oraz wszystkich jednostek organizacyjnych wchodzących w skład ww. gmin na podstawie umowy o wspólnym przeprowadzeniu przetargu. Łącznie do 1955 punktów poboru energii na jednakowych warunkach cenowych za 1 MWh dla wszystkich taryf. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 12 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. 3.Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. 4.Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 5.Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 6.Do postępowania stosuje się przepisy dotyczące zamawianych dostaw. 7.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz fakt, że realizacja jego poszczególnych części przez różnych wykonawców nie byłaby racjonalna ani optymalna z punktu widzenia interesu finansów Zamawiającego, ponieważ mogłaby powodować powstanie nadmiernych kosztów wykonania zamówienia. Przeprowadzając jedno postępowanie, wszyscy zamawiający wspólnie przeprowadzający mogą potencjalnie uzyskać korzystniejsze warunki cenowe niż w przypadku przeprowadzania postępowania o udzielenie zamówienia przez każdego zamawiającego – efekt skali. 8.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 9.Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień dotychczasowemu wykonawcy dostaw, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 10.Zamówienie nie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. 11.Zamawiający nie zastrzega, że o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy mający status zakładu pracy chronionej oraz inni wykonawcy, których działalność, lub działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych, w szczególności wskazane w art. 94 ust. 1 pkt 1-10 ustawy Pzp.
Interne Kennung: IM.272.20.2025.AZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zakup energii elektrycznej dla: Powiatu Piotrkowskiego i jego jednostek organizacyjnych, Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i jego jednostek organizacyjnych, Gmin Powiatu: Aleksandrów, Czarnocin, Gorzkowice, Grabica, Łęki Szlacheckie, Moszczenica, Ręczno, Rozprza, Sulejów, Wola Krzysztoporska, Wolbórz oraz wszystkich jednostek organizacyjnych wchodzących w skład ww. gmin na podstawie umowy o wspólnym przeprowadzeniu przetargu. Łącznie do 1955 punktów poboru energii na jednakowych warunkach cenowych za 1 MWh dla wszystkich taryf. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 12 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Numer postępowania /wewnętrzny identyfikator/ IM.272.20.2025.AZ