528064-2026 - Ergebnis
Polen – Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung – Świadczenie usług eksperckich – wybór 5 ekspertów medycznych w dziedzinie chirurgii ogólnej, proktologii, chirurgii naczyniowej, chirurgii klatki piersiowej, kardiochirurgii. Części 1-5.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług eksperckich – wybór 5 ekspertów medycznych w dziedzinie chirurgii ogólnej, proktologii, chirurgii naczyniowej, chirurgii klatki piersiowej, kardiochirurgii. Części 1-5.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksperckich - wybór 5 ekspertów medycznych w dziedzinie chirurgii ogólnej, proktologii, chirurgii naczyniowej, chirurgii klatki piersiowej, kardiochirurgii. Część 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie chirurgii ogólnej Część 2: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie proktologii Część 3: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie chirurgii naczyniowej Część 4: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej Część 5: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie kardiochirurgii 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ lub SoPZ), zawierający opis minimalnych wymagań w danej części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung368980-2026
Interne KennungZZP.ZP.412.24.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie chirurgii ogólnej
BeschreibungŚwiadczenie usługi eksperckiej w dziedzinie chirurgii ogólnej
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie proktologii
BeschreibungŚwiadczenie usługi eksperckiej w dziedzinie proktologii
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie chirurgii naczyniowej
BeschreibungŚwiadczenie usługi eksperckiej w dziedzinie chirurgii naczyniowej
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 : Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej
BeschreibungŚwiadczenie usługi eksperckiej w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 : Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie kardiochirurgii
BeschreibungŚwiadczenie usługi eksperckiej w dziedzinie kardiochirurgii