528075-2026 - Ergebnis
Rumänien – Ausrüstung für Osteosynthese – Materiale sanitare
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Materiale sanitare
Beschreibung: Acord cadru de furnizare materiale sanitare. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 19. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Descrierea si cantitatile din acordul-cadru, respectiv din contractele subsecvente sunt specificate in Caietul de sarcini si in lista loturi din prezenta documentatie, deoarece acest camp nu permite inserarea tuturor informatiilor.
Interne Kennung: 4557951 / 20.04.02 / 2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183300 Ausrüstung für Osteosynthese
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PACHET CONSUMABILE PENTRU MASURAREA GLICEMIEI - GUARDIAN
Beschreibung: Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru, cantitatile minime si maxime ale contractului subsecvent, pecum si valoarea minima si maxima a contractului subsecvent sunt precizate in Caietul de sarcini (Sectiunea 3 - Descrierea produselor solicitate, Estimare privind cantitatile minime si maxime contracte subsecvente).
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: PACHET CONSUMABILE PENTRU MASURAREA GLICEMIEI - DEXCOM
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PACHET SERINGI UNICA FOLOSINTA cu specific UPU si ATI
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0004
Titel: PACHET PERFUZIE / TRANSFUZIE
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Los: LOT-0005
Titel: PACHET CATETERE VENOASE PERIFERICE - BRANULE
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0006
Titel: PACHET SERINGI DE UNICA FOLOSINTA
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: PACHET MINI-SPIKE
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: PACHET VACUTAINERE
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Los: LOT-0009
Titel: PACHET FIRE DE SUTURA
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Los: LOT-0010
Titel: ECHIPAMENTE DE PROTECTIE BLOC OPERATOR – INTERVENTII CU RISC
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: PACHET FILME RADIOLOGICE
Interne Kennung: 11
Haupteinstufung (cpv): 32354110 Röntgenfilme
Los: LOT-0012
Titel: SISTEME PROTEZARE DEFECTE CHIRURGICALE
Interne Kennung: 12
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0013
Titel: PACHET INJECTOR CT / RMN - DDI
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: PACHET INJECTOR CT/RMN - SALIENT
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: PACHET IMOBILIZARE PACIENT
Interne Kennung: 15
Haupteinstufung (cpv): 33141113 Bandagen
Los: LOT-0016
Titel: PACHET MATERIALE OSTEOSINTEZA SPECIFIC CHIRURGIE MAXILO-FACIALA
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: PACHET MATERIALE SANITARE HEMOFILTRARE
Interne Kennung: 17
Haupteinstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
Los: LOT-0018
Titel: PACHET MASTI VENTILATIE ATI
Interne Kennung: 18
Haupteinstufung (cpv): 33171110 Anästhesiemasken
Los: LOT-0019
Titel: PANSAMENTE HIDROACTIVE PENTRU TRATAMENTUL RANILOR
Interne Kennung: 19
Haupteinstufung (cpv): 33141119 Kompressen
Los: LOT-0020
Titel: PACHET COMPRESE MEDICALE
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: PACHET FESI SI BANDAJE DE FIXARE SI COMPRESIE
Interne Kennung: 21
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0022
Titel: PACHET SETURI DE OPERATIE
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: PACHET SONDE MEDICALE SI ACCESORII ATI
Interne Kennung: 23
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0024
Titel: PACHET CEACEAFURI SI HUSE BLOC OPERATOR
Interne Kennung: 24
Haupteinstufung (cpv): 39518200 Operationslaken
Los: LOT-0025
Titel: PACHET MATERIALE CU SPECIFIC UROLOGIC
Interne Kennung: 25
Haupteinstufung (cpv): 33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung
Los: LOT-0026
Titel: PACHET ECHIPAMENTE PROTECTIE PERSONALA
Interne Kennung: 26
Haupteinstufung (cpv): 33198000 Krankenhausartikel aus Papier
Los: LOT-0027
Titel: PACHET OSTEOSINTEZA DE BAZA
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: PROTEZE BIPOLARE DE SOLD CU PROFIL METAFIZAR HEXAGONAL
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: PROTEZE TOTALE DE SOLD CIMENTATE SI NECIMENTATE CU PROFIL METAFIZAR HEXAGONAL
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: PROTEZE TOTALE DE SOLD HIBRIDE CU PROFIL METAFIZAR HEXAGONAL
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: ENDOPROTEZE TOTALE DE GENUNCHI PRIMARE CU INSERT DIN UHMWPE POLIMERIZAT CU RADIATII BETA
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: COMPONENTE PENTRU REVIZIE SOLD (STEM, CAPETE, INSERTURI SI CUPE)
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: SISTEME FIXARE FRACTURI MEMBRU SUPERIOR
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: SISTEME FIXARE FRACTURI MEMBRU INFERIOR
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: TIJE CENTROMEDULARE ZAVORATE DIN TITAN
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: SISTEM OSTEOSINTEZA OASE MICI
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: SISTEME RECONSTRUCTIE ARTROSCOPICA
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: PROTEZE DE GENUNCHI CU RAZA UNICA
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: SISTEME FIXARE FRACTURI PERIPROTETICE
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: PACHET BROSE KIRSCHNER
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: PACHET SAIBE OSTEOSINTEZA
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: PACHET TIJE KUNTSCHER
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: PLACI OSTEOSINTEZA PENTRU SURUBURI DE 2,7-3,5-4-4,5-6,5
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: SCOABE OSTEOSINTEZA
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: SURUBURI OSTEOSINTEZA
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: PACHET TIJE ELASTICE OSTEOSINTEZA
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: PACHET ALEZE DE UNICA FOLOSINTA
Interne Kennung: 47
Haupteinstufung (cpv): 33751000 Einwegwindeln
Los: LOT-0048
Titel: PACHET CONSUMBAILE PENTRU ASPIRATIE SECRETII SI GELIFIERE
Interne Kennung: 48
Haupteinstufung (cpv): 18929000 Kulturbeutel
Los: LOT-0049
Titel: PACHET CONSUMABILE CELULOZA MACERABILA COLECTARE REZIDUURI BIOLOGICE PACIENT
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: PACHET CONSUMABILE MEDICALE ANTISEPTICE CU CLORHEXIDINA
Interne Kennung: 50