See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUZUKI gyártmányú gépjárművek javítása
Beschreibung: Készenléti Rendőrség üzemeltetésében lévő SUZUKI gépjárművek karbantartása, javítása, műszaki vizsgáztatása (3 részben) (szolgáltatás megrendelése). Közbeszerzés mennyisége: 1.rész: Suzuki javítás Budapest- 106 db 2.rész: Suzuki javítás Kelet-Magyarország 1. (Miskolc, Nyírbátor, Debrecen) 23 db 3.rész: Suzuki javítás Kelet-Magyarország 2. (Orosháza, Szeged, Kiskunhalas) 35 db A keretszerződések tárgyát jelenleg képező gépjárművek már nem rendelkeznek jótállással. A járművekről rendelkezésre bocsátott adatok a jelenlegi állapotot tükrözik, a szerződés teljesítése során a mennyiség, típus szerinti összetétele változhat növekedés és csökkenés is lehetséges (az Ajánlatkérő (a továbbiakban: AK) feladatainak területi átcsoportosításához kapcsolódó átszervezések, a járműállomány bővülése, csökkenése vagy egyéb szakmai ok következtében, megkülönböztető jelzéssel felszerelés, leszerelés miatt az összetétel jellege is módosulhat). Részenként a keretösszeg: 1. részajánlati kör nettó 91 000 000 Ft 2. részajánlati kör nettó 20 000 000 Ft 3. részajánlati kör nettó 30 000 000 Ft. AK a nettó keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A keretösszegek felhasználására a tényleges megrendelések mértékében kerül sor. A részletes feladatokat és műszaki leírást, minőségi előírásokat a közbeszerzési dokumentáció (műszaki leírás, szerződés-tervezet tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 133021-2026
Interne Kennung: EKR000115812026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Suzuki javítás Budapest
Beschreibung: 1.rész: Suzuki javítás Budapest- 106 db gépjármű javítása, karbantartása, műszaki vizsgáztatása nettó 91 000 000 Ft keretösszeg erejéig. A keretösszegek felhasználására a tényleges megrendelések mértékében kerül sor. A szerződés tárgyát képező gépjárművek/járművek teljes körű javítása és karbantartása, különösen az alábbi feladatok ellátása: • futásteljesítményhez és időintervallumhoz kötött időszaki szerviz szolgáltatások elvégzése (a gyártómű előírásai szerint); • meghibásodásból, káresemény bekövetkeztéből eredő javítások; • karosszéria sérülések javítása és fényezési munkálatok, • a biztosító társaságok felé a kárügyintézések elvégzése; • időszaki műszaki vizsga előtti átvizsgálás, műszaki vizsgáztatások. Nyertes Ajánlattevőnek a szolgáltatás teljesítéséhez rendelkeznie kell legalább egy olyan szervizzel, amely fel van szerelve járművek egy időben történő javítására legalább 10 db, műhelyben kialakított gépjármű javítására alkalmas állással, valamint legalább 10 db gépjármű tárolására alkalmas felelős telephellyel és a KHVM rendelet 3. számú mellékletének 1.-5., 7.-10. pontjaiban meghatározott műszaki berendezésekkel (eszközökkel, felszerelésekkel). A műhelyben kialakított gépjármű javításra alkalmas állások számába a telepített-, vagy szerelőaknára rögzített járműemelővel felszerelt, valamint karosszéria egyengető, húzatópad kialakítására szolgáló álláshelyek számíthatók bele. A részletes feladatokat és műszaki leírást, minőségi előírásokat a közbeszerzési dokumentáció (műszaki leírás, szerződés-tervezet) tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000115812026/1
Los: LOT-0002
Titel: Suzuki javítás Kelet-Magyaro. 1.
Beschreibung: Keretszerződés megkötése: Suzuki javítás Kelet-Magyaro. 1. (Miskolc, Nyírbátor, Debrecen) 23 db gépjármű javítása, karbantartása, műszaki vizsgáztatása nettó 20 000 000 Ft keretösszeg erejéig. A keretösszegek felhasználására a tényleges megrendelések mértékében kerül sor. A szerződés tárgyát képező gépjárművek/járművek teljes körű javítása és karbantartása, különösen az alábbi feladatok ellátása: • futásteljesítményhez és időintervallumhoz kötött időszaki szerviz szolgáltatások elvégzése (a gyártómű előírásai szerint); • meghibásodásból, káresemény bekövetkeztéből eredő javítások; • karosszéria sérülések javítása és fényezési munkálatok, • a biztosító társaságok felé a kárügyintézések elvégzése (ezen munkafolyamat elvégzéséért AK felé külön díjat nem számolhat fel); • időszaki műszaki vizsga előtti átvizsgálás, műszaki vizsgáztatások. Nyertes Ajánlattevőnek a szolgáltatás teljesítéséhez rendelkeznie kell legalább egy olyan szervizzel, amely fel van szerelve járművek egy időben történő javítására legalább 5 db, műhelyben kialakított gépjármű javítására alkalmas állással, valamint legalább 10 db gépjármű tárolására alkalmas felelős telephellyel és a KHVM rendelet 3. számú mellékletének 1.-5., 7.-10. pontjaiban meghatározott műszaki berendezésekkel (eszközökkel, felszerelésekkel). A műhelyben kialakított gépjármű javításra alkalmas állások számába a telepített-, vagy szerelőaknára rögzített járműemelővel felszerelt, valamint karosszéria egyengető, húzatópad kialakítására szolgáló álláshelyek számíthatók bele. A részletes feladatokat és műszaki leírást, minőségi előírásokat a közbeszerzési dokumentáció (műszaki leírás, szerződés-tervezet) tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000115812026/2
Los: LOT-0003
Titel: Suzuki javítás Kelet-Magyaro. 2.
Beschreibung: Keretszerződés megkötése: 3.rész: Suzuki javítás Kelet-Magyarország 2. (Orosháza, Szeged, Kiskunhalas) 35 db gépjármű javítása, karbantartása,műszaki vizsgáztatása nettó 30 000 000 Ft keretösszeg erejéig. A keretösszegek felhasználására a tényleges megrendelések mértékében kerül sor. A szerződés tárgyát képező gépjárművek/járművek teljes körű javítása és karbantartása, különösen az alábbi feladatok ellátása: • futásteljesítményhez és időintervallumhoz kötött időszaki szerviz szolgáltatások elvégzése (a gyártómű előírásai szerint); • meghibásodásból, káresemény bekövetkeztéből eredő javítások; • karosszéria sérülések javítása és fényezési munkálatok, • a biztosító társaságok felé a kárügyintézések elvégzése (ezen munkafolyamat elvégzéséért AK felé külön díjat nem számolhat fel); • időszaki műszaki vizsga előtti átvizsgálás, műszaki vizsgáztatások. Nyertes Ajánlattevőnek a szolgáltatás teljesítéséhez rendelkeznie kell legalább egy olyan szervizzel, amely fel van szerelve járművek egy időben történő javítására legalább 5 db, valamint legalább 10 db gépjármű tárolására alkalmas felelős telephellyel és a KHVM rendelet 3. számú mellékletének 1.-5., 7.-10. pontjaiban meghatározott műszaki berendezésekkel (eszközökkel, felszerelésekkel). A műhelyben kialakított gépjármű javításra alkalmas állások számába a telepített-, vagy szerelőaknára rögzített járműemelővel felszerelt, valamint karosszéria egyengető, húzatópad kialakítására szolgáló álláshelyek számíthatók bele. A részletes feladatokat és műszaki leírást, minőségi előírásokat a közbeszerzési dokumentáció (műszaki leírás, szerződés-tervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000115812026/3