2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Podniesienie cyberbezpieczeństwa i zwiększenie odporności na cyberzagrożenia w Zakładzie Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Kątach Wrocławskich”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury cybernetycznej dla Zamawiającego w obszarze technicznym IT oraz w obszarze technicznym OT obejmująca m.in. zakup i wdrożenie tj. instalację i konfigurację, implementację, integrację i uruchomienie, testowanie i optymalizację urządzeń i oprogramowania stanowiących infrastrukturę cybernetyczną zwiększającą odporność na cyberataki, zgodnie z wnioskiem złożonym przez Zamawiającego w Krajowym Planie Odbudowy i Zwiększania Odporności C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo - CyberPL na projekt „Podniesienie cyberbezpieczeństwa i zwiększenie odporności na cyberzagrożenia w Zakładzie Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Kątach Wrocławskich”. 2. Przedmiotowe przedsięwzięcie, obejmuje realizację kompletu zadań wraz dostawą sprzętu i urządzeń z odpowiednim oprogramowaniem - zgodnie z charakterystyką i wymaganiami zawartymi w OPISIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Uwaga! Załącznik nr 2 do SWZ po jego uzupełnieniu i podpisaniu przez Wykonawcę stanowić będzie jednocześnie treść przyszłej oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. W Załączniku nr 2 należy wpisać przy każdym oferowanym urządzeniu w zamieszczonych tabelach -Nazwę Producenta i Model oraz informację o spełnieniu wymogów TAK/NIE (wpisać przy każdym parametrze danego urządzenia)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48782000 Zentralspeicherverwaltungssoftwarepaket, 48800000 Informationssysteme und Server, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48823000 Dateiverwalter, 32422000 Netzkomponenten, 48822000 Computerserver, 48820000 Server, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32420000 Netzausrüstung, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72263000 Software-Implementierung, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury cybernetycznej dla Zamawiającego w obszarze technicznym IT oraz w obszarze technicznym OT obejmująca m.in. zakup i wdrożenie tj. instalację i konfigurację, implementację, integrację i uruchomienie, testowanie i optymalizację urządzeń i oprogramowania stanowiących infrastrukturę cybernetyczną zwiększającą odporność na cyberataki, zgodnie z wnioskiem złożonym przez Zamawiającego w Krajowym Planie Odbudowy i Zwiększania Odporności C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo - CyberPL na projekt „Podniesienie cyberbezpieczeństwa i zwiększenie odporności na cyberzagrożenia w Zakładzie Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Kątach Wrocławskich”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 32422000 Netzkomponenten, 48823000 Dateiverwalter, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48800000 Informationssysteme und Server, 48782000 Zentralspeicherverwaltungssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72263000 Software-Implementierung, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket