528122-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Reparatur und Wartung von Rollstühlen – Onderhoudscontract Stryker Power-PRO XT, Power-LOAD en Evac-Chairs
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOnderhoudscontract Stryker Power-PRO XT, Power-LOAD en Evac-Chairs
BeschreibungRAV Hollands Midden is voornemens de opdracht tot het afsluiten van een nieuw onderhoudscontract voor de Stryker Power-PRO XT brancards, Power-LOAD en Evac-Chairs te gunnen via een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging op grond van artikel 2.32, eerste lid, onderdeel b, van de Aanbestedingswet 2012. Uit de officiële Stryker Limited Warranty en schriftelijke bevestiging van Stryker blijkt dat uitsluitend onderhoud door Stryker of een door Stryker geautoriseerde partij de fabrieksgarantie, productaansprakelijkheid en CE-markering in stand houdt. Stryker heeft bevestigd dat er in Nederland geen andere gecertificeerde of geautoriseerde servicepartners beschikbaar zijn. Onderhoud door een niet-geautoriseerde partij leidt tot het vervallen van de garantie en vergroot de veiligheids- en aansprakelijkheidsrisico’s. Er bestaat geen redelijk alternatief. Het onderhoudscontract voor 3 jaar kost (in totaal) € 225.100,84 excl. BTW excl. indexatie.
Interne KennungZ/26/013559
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421100 Reparatur und Wartung von Rollstühlen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1