See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż oleju napędowego na zautomatyzowanych, samoobsługowych stacjach paliw Sprzedawcy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż oleju napędowego na rzecz Koleje Dolnośląskie S.A. na zautomatyzowanych, samoobsługowych stacjach paliw Sprzedawcy w lokalizacjach: Kamieniec Ząbkowicki, Wałbrzych Główny, Węgliniec, Wrocław Główny oraz w lokalizacji Jelenia Góra pod warunkiem jej uruchomienia.
Vorherige Bekanntmachung: 401211-2026
Interne Kennung: KD.OZZ.272.U.24.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001