2. Verfahren
Verfahren
Titel: WE.ZP.261.19.2025 Zestawy komputerowe (stacje robocze) wyposażone w karty do trenowania modeli uczenia maszynowego
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej niezbędnego do funkcjonowania Zamawiającego. Dostarczony przedmiot zamówienia powinien być wysokiej jakości, kompletny, sprawny technicznie, bezpieczny, nie może być sprzętem odnowionym (refubrished), wolny od wad materiałowych i prawnych. Opis przedmiotu zamówienia wraz z parametrami technicznymi zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ (formularz szczegółowy opisu zamówienia)
Interne Kennung: WE.ZP.261.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestawy komputerowe (stacje robocze) wyposażone w karty do trenowania modeli uczenia maszynowego
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej niezbędnego do funkcjonowania Zamawiającego. Dostarczony przedmiot zamówienia powinien być wysokiej jakości, kompletny, sprawny technicznie, bezpieczny, nie może być sprzętem odnowionym (refubrished), wolny od wad materiałowych i prawnych. Opis przedmiotu zamówienia wraz z parametrami technicznymi zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ (formularz szczegółowy opisu zamówienia);