528197-2026 - Wettbewerb
Estland – Rucksäcke – Kotid
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kotid
Beschreibung: Kottide ostmine. Hankija ostab 48 kuu jooksul hanke esemeks olevaid kotte korduvalt. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309093-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18931100 Rucksäcke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Raskevarustuse kott
Interne Kennung: 309093-0001
Los: LOT-0002
Titel: Kergevarustuse kott
Interne Kennung: 309093-0002
Los: LOT-0003
Titel: Patrullkott
Interne Kennung: 309093-0003
Los: LOT-0004
Titel: Meditsiinitarvikute seljakott ja vöökott
Interne Kennung: 309093-0004