5282-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – FVE pro město Staré Město
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FVE pro město Staré Město
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dopracování projektových dokumentací dle technické dokumentace a následné dodání a instalace fotovoltaických systémů včetně následného servisu celkem na čtyřech objektech zadavatele: Část A - Městský úřad , nám. Hrdinů 100 Část B - Mateřská škola Za Radnicí 1823 Část C - Koupaliště Širůch Část D - ZŠ Komenského 1720 Veřejná zakázka je zadávána formou požadavků na výkon nebo funkci dle § 92 odst. 2 ZZVZ, tj. formou Design & Build tzn., že vybraný dodavatel dopracuje projektové dokumentace a následně provede dodávku fotovoltaických systémů a jejich instalaci. Podrobný a přesný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v přílohách ZD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 09331000 Solarbatterien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ_FVE_SM
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien, 09332000 Sonnenenergieanlage
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dle § 100 odst. 2 ZZVZ - změna dodavatele v případě, že stávající dodavatel nebude schopen plnit dále svůj závazek. Podrobněji viz čl. 12 servisní smlouvy (součást ZD).