2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitor a defibrilátor
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je uzavření Rámcové kupní smlouvy (dále také „Smlouvy“) s jedním dodavatelem na dodávku až 15 kusů přístrojů sestávajících z transportního monitoru, defibrilátoru a kardiostimulátoru do vozidel RLP a RZP (dále též „Zboží“). Minimální požadavky na specifikaci Zboží jsou vymezeny v Příloze č. 4 zadávací dokumentace (dále též "ZD").
Interne Kennung: 55/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., veškeré informace o postupu zadavatel uvádí v zadávací dokumentaci
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator, 33195100 Monitoren
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195100 Monitoren, 33182100 Defibrillator
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s § 222 odst.4 zákona především pokud změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky a její hodnota je do 10% původní hodnoty závazku.