2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění kyberbezpečnosti GVID
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je dodávka, montáž, instalace, implementační práce a zprovoznění souboru technologie a software blíže definované v příloze č. 3 Technická specifikace včetně navazujících činností a v příloze č. 2 Smlouvě o dodávce, implementaci a technické podpoře řešení pro zvýšení kybernetické bezpečnosti informačních a komunikačních systémů. Uchazeč bere na vědomí, že součástí akceptace plnění jsou výsledky auditu, který bude prověřovat, zda jím implementovaná bezpečnostní opatření jsou funkční. Uchazeč pak poskytne součinnost nebo napraví nalezené chyby vysoké závažnosti v implementaci technických opatření. Součástí je zajištění instalace a konfigurace veškerých komponent v návaznosti na stávající infrastrukturu školy (tj. včetně dopravy, montáže, instalace a implementace do stávající IT infrastruktury) v sídle zadavatele.
Interne Kennung: Zajištění kyberbezpečnosti GVID
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: §56ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 32422000 Netzkomponenten, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 71356300 Technische Unterstützung