528249-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Bauarbeiten – R2 Šaca – Košické Oľšany, I. úsek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: R2 Šaca – Košické Oľšany, I. úsek
Beschreibung: Účelom navrhovanej stavby je odľahčenie v súčasnosti zaťaženej dopravnej siete v okolí mesta Košice ako aj v samotnom meste od tranzitnej dopravy a zároveň vytvorením juhovýchodného obchvatu mesta s viacerými novými napojeniami na existujúci dopravný systém prerozdelenie zdrojovej a cieľovej dopravy, čím sa odľahčia v súčasnosti vyťažené vstupy do mesta. Týmto sa zvýši plynulosť, rýchlosť a bezpečnosť dopravy a dôjde k výraznému zlepšeniu dopravno-prevádzkových podmienok pre tranzitnú dopravu. Predmet zákazky je podrobne vymedzený vo Zväzku 1 až Zväzku 5 týchto SP.
Interne Kennung: 2026110301
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233110 Bauarbeiten für Autobahnen, 45233125 Bau von Straßenkreuzungen
5. Los
Los: LOT-0001