2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Bouwkundig advies Huisvesting
Beschreibung: Wij zoeken een partij die ons gedurende de komende acht jaar kan voorzien van bouwkundig advies t.a.v. werktuigbouwkundige installaties, elektrotechnische installaties en bouwkundige werkzaamheden. 1.800.000,-
Interne Kennung: 765783
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71312000 Beratung im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie herzieningsclausule in de concept overeenkomst.