2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce zdroje chladu a vzduchotechniky pro Kolovratský a Malý Fürstenberský palác
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní rekonstrukce zdroje chladu a vzduchotechniky v objektech Kolovratského a Malého Fürstenberského paláce, včetně navazujícího zajištění servisu dodaného zařízení. V rámci rekonstrukce dojde k instalaci dvou nových vzduchotechnických jednotek. Součástí plnění předmětu veřejné zakázky je dále poskytování servisu k dodanému zařízení.
Interne Kennung: 8132/2026/S
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42512300 Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001