See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda o provádění výcviku v rámci projektu „Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025“
Beschreibung: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče Hasičského záchranného sboru České republiky (dále jen „HZS ČR“) v rámci projektu „Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025“ financovaného z Fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů v rozsahu a způsobem dle specifikace zadavatele v přílohách těchto zadávacích podmínek - opakované vyhlášení
Interne Kennung: ZU-220/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče Hasičského záchranného sboru České republiky (dále jen „HZS ČR“) v rámci projektu „Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025“ financovaného z Fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů v rozsahu a způsobem dle specifikace zadavatele v přílohách těchto zadávacích podmínek (dále jen „ZP“). Předpokládaný počet řidičů HZS ČR, kteří se budou účastnit výcviku v kurzech bezpečné jízdy v průběhu dvou let ode dne nabytí účinnosti rámcové dohody, tedy v průběhu dvou výcvikových let, činí celkem 1800 osob Veřejná zakázka bude rozdělena na 4 části: 1 část: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče HZS ČR v rámci projektu „„Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025““– oblast A. 2 část: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče HZS ČR v rámci projektu „„Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025““– oblast B. 3 část: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče HZS ČR v rámci projektu „„Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025““– oblast C. 4 část: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče HZS ČR v rámci projektu „„Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025““– oblast D.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80411000 Ausbildung in Fahrschulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 část: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče HZS ČR v rámci projektu „„Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025““– oblast A
Beschreibung: 1 část-oblast A – místem plnění se rozumí lokalita, kde dodavatel poskytuje výcvik na minimálně 1 výcvikovém středisku na území některého z těchto krajů: Ústecký, Liberecký, Královehradecký a Hlavní město Praha
Interne Kennung: ZU-220-1/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: v případě, že v průběhu trvání rámcové dohody nebo jednotlivé dílčí smlouvy na veřejnou zakázku zadávanou na jejím základě, dojde ke změně (snížení/zvýšení) zákonné sazby DPH, bude celková cena předmětu dotčené veřejné zakázky zadávané na základě rámcové dohody upravena (snížena/zvýšena) tak, aby odpovídala změně zákonné sazby DPH
Los: LOT-0004
Titel: 4 část: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče HZS ČR v rámci projektu „„Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025““– oblast D.
Beschreibung: 4 část-oblast D– místem plnění se rozumí lokalita, kde dodavatel poskytuje výcvik na minimálně 1 výcvikovém středisku na území některého z těchto krajů: Karlovarský, Plzeňský, Jihočeský a část kraje Středočeského „v rámci okresů (Příbram, Beroun, Praha - západ, Rakovník, Kladno a Mělník)“
Interne Kennung: ZU-220-4/2025
Los: LOT-0003
Titel: 3 část: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče HZS ČR v rámci projektu „„Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025““– oblast C.
Beschreibung: 3 část-oblast C– místem plnění se rozumí lokalita, kde dodavatel poskytuje výcvik na minimálně 1 výcvikovém středisku na území některého z těchto krajů: Vysočina, Jihomoravský, Zlínský a část kraje Středočeského „v rámci okresů (Benešov, Kutná Hora, Praha - východ, Kolín, Nymburk a Mladá Boleslav)“
Interne Kennung: ZU-220-3/2025
Los: LOT-0002
Titel: 2 část: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče HZS ČR v rámci projektu „„Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025““– oblast B.
Beschreibung: 2 část-oblast B– místem plnění se rozumí lokalita, kde dodavatel poskytuje výcvik na minimálně 1 výcvikovém středisku na území některého z těchto krajů: Pardubický, Olomoucký a Moravskoslezský.
Interne Kennung: ZU-220-2/2025