528346-2026 - Wettbewerb
Polen – Architekturentwurf – Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 511 na odcinku od km 31+121 do km 32+087 – skrzyżowania ulic Orneckiej, Olsztyńskiej i Poniatowskiego w Lidzbarku Warmińskim.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 511 na odcinku od km 31+121 do km 32+087 – skrzyżowania ulic Orneckiej, Olsztyńskiej i Poniatowskiego w Lidzbarku Warmińskim.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 511 na odcinku od km 31+121 do km 32+087 – skrzyżowania ulic Orneckiej, Olsztyńskiej i Poniatowskiego w Lidzbarku Warmińskim. 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem inwestycji oraz zakresem usług stanowi Załącznik nr 9 do SWZ. Pełna dokumentacja przetargowa wraz z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia znajduje się na Platformie przetargowej Zamawiającego, pod adresem wskazanym w pkt. 2.2. SWZ. Źródło finansowania: środki własne ZDW. UWAGA: Zamawiający, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, przewiduje unieważnienie postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne KennungZDW/NZP.IP/PN-1/2610/48/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 71210000 Beratungsdienste von Architekten