2. Verfahren
Verfahren
Titel: Türi valla haldusterritooriumil 2026.- 2030. õppeaastate koolitranspordi teenuse tellimine
Beschreibung: Hankelepingu esemeks on Türi valla haldusterritooriumil (2026.-2030. õppeaastatel) koolitranspordi teenuse osutaja leidmine ja sõlmitava(te) lepingu(te) alusel vastava teenuse osutamine lisas 1 näidatud marsruutidel. Teenuse osutamine käesoleva hanke mõistes tähendab õpilaste transporti Türi valla üldhariduskooli ja tagasi 2026.-2030. õppeaastatel ~175 koolipäeval, teenust ei osutata Türi Vallavalitsuse või haridus- ja teadusministri määrusega kehtestatud koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312138-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Türi piirkond
Beschreibung: Türi piirkonna 2026.-2030 õppeaastate koolitranspordi teenuse osutamine vastavalt lisatud hankedokumentidele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312138-0001
Los: LOT-0002
Titel: Laupa-Kolu-Türi; Türi-Tori piirkond
Beschreibung: Laupa-Kolu-Türi ja Türi-Tori piirkonna 2026.-2030 õppeaastate koolitranspordi teenuse osutamine vastavalt lisatud hankedokumentidele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312138-0002
Los: LOT-0003
Titel: Oisu piirkond
Beschreibung: Oisu piirkonna 2026.-2030 õppeaastate koolitranspordi teenuse osutamine vastavalt lisatud hankedokumentidele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312138-0003
Los: LOT-0004
Titel: Kabala piirkond
Beschreibung: Kabala piirkonna 2026.-2030 õppeaastate koolitranspordi teenuse osutamine vastavalt lisatud hankedokumentidele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312138-0004
Los: LOT-0005
Titel: Väätsa piirkond
Beschreibung: Väätsa piirkonna 2026.-2030 õppeaastate koolitranspordi teenuse osutamine vastavalt lisatud hankedokumentidele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312138-0005