2. Verfahren
Verfahren
Titel: BZP.271.30.2026
Beschreibung: Zaciągnięcie długoterminowego kredytu w 2026 roku w kwocie 44 000 000,00 zł z przeznaczeniem na finansowanie wcześniej zaciągniętych zobowiązań przypadających do spłaty w 2026 roku w kwocie 16 365 757,32 zł (oraz na pokrycie deficytu w kwocie 27 634 242,68 zł.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zaciągnięcie długoterminowego kredytu w 2026 roku w kwocie 44 000 000,00 zł z przeznaczeniem na finansowanie wcześniej zaciągniętych zobowiązań przypadających do spłaty w 2026 roku w kwocie 16 365 757,32 zł (oraz na pokrycie deficytu w kwocie 27 634 242,68 zł.
Beschreibung: Zaciągnięcie długoterminowego kredytu w 2026 roku w kwocie 44 000 000,00 zł (czterdzieści cztery miliony złotych 00/100) z przeznaczeniem na finansowanie wcześniej zaciągniętych zobowiązań przypadających do spłaty w 2026 roku w kwocie 16 365 757,32 zł (szesnaście milionów trzysta sześćdziesiąt pięć tysięcy siedemset pięćdziesiąt siedem złotych 32/100) oraz na pokrycie deficytu w kwocie 27 634 242,68 zł (dwadzieścia siedem milionów sześćset trzydzieści cztery tysiące dwieście czterdzieści dwa złote 68/100).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak