See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz odpadów ulegających biodegradacji
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia składa się z dwóch części: 1) część I zamówienia obejmuje odbiór i transport oraz zagospodarowanie n/w odpadów: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (kod 20 03 01); b) zmieszanych odpadów opakowaniowych z metali, tworzyw sztucznych i opakowań wielomateriałowych (kod 15 01 06); 2) część II zamówienia obejmuje odbiór oraz zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji (kod 20 02 01), wytworzonych w wyniku prowadzonej przez Zamawiającego działalności. 2. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub obydwie części zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 4. Przewidywana ilość odpadów zagospodarowanych w okresie 24 miesięcy: 1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 3600 t; 2) zmieszane odpady opakowaniowe – 200 t; 3) odpady ulegające biodegradacji – 1000 t. 5. Wszystkie kody odpadów są zgodne z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 02 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r. poz. 10). 6. Wykonawca przez cały okres trwania Umowy zobowiązany jest do posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. 7. Zamawiający gwarantuje przekazanie do zagospodarowania odpadów w ilości 50% wartości wskazanych w ust. 4 powyżej. Wykonawcy nie przysługują roszczenia z tytułu braku przekazania do zagospodarowania odpadów w zakresie wynikającym z ust. 4 powyżej. 8. Stosownie do art. 95 ust. 1 i art. 438 ustawy PZP Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277), osób wykonujących następujące czynności w ramach realizacji zamówienia tj. w zakresie wyładunku odpadów, ważenia, ewentualnego transportu odpadów do instalacji zastępczych. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 342748-2026
Interne Kennung: DZP/12/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: postępowanie prowadzone na podstawie art. 132 ustawy PZP (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odpady komunalne
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia część I obejmuje odbiór i transport oraz zagospodarowanie n/w odpadów: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (kod 20 03 01); b) zmieszanych odpadów opakowaniowych z metali, tworzyw sztucznych i opakowań wielomateriałowych (kod 15 01 06). 2. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub obydwie części zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 4. Przewidywana ilość odpadów zagospodarowanych w okresie 24 miesięcy: 1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 3600 ton; 2) zmieszane odpady opakowaniowe – 200 ton. 5. Wszystkie kody odpadów są zgodne z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 02 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r. poz. 10). 6. Wykonawca przez cały okres trwania Umowy zobowiązany jest do posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. 7. Zamawiający gwarantuje przekazanie do zagospodarowania odpadów w ilości 50% wartości wskazanych w ust. 4 powyżej. Wykonawcy nie przysługują roszczenia z tytułu braku przekazania do zagospodarowania odpadów w zakresie wynikającym z ust. 4 powyżej. 8. Stosownie do art. 95 ust. 1 i art. 438 ustawy PZP Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277), osób wykonujących następujące czynności w ramach realizacji zamówienia tj. w zakresie wyładunku odpadów, ważenia, ewentualnego transportu odpadów do instalacji zastępczych. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/12/2026 część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Odpady ulegające biodegradacji
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia część II obejmuje odbiór oraz zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji (kod 20 02 01), wytworzonych w wyniku prowadzonej przez Zamawiającego działalności. 2. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub obydwie części zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 4. Przewidywana ilość odpadów ulegających biodegradacji zagospodarowanych w okresie 24 miesięcy - 1000 ton. 5. Wszystkie kody odpadów są zgodne z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 02 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r. poz. 10). 6. Wykonawca przez cały okres trwania Umowy zobowiązany jest do posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. 7. Zamawiający gwarantuje przekazanie do zagospodarowania odpadów w ilości 50% wartości wskazanych w ust. 4 powyżej. Wykonawcy nie przysługują roszczenia z tytułu braku przekazania do zagospodarowania odpadów w zakresie wynikającym z ust. 4 powyżej. 8. Stosownie do art. 95 ust. 1 i art. 438 ustawy PZP Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277), osób wykonujących następujące czynności w ramach realizacji zamówienia tj. w zakresie wyładunku odpadów, ważenia, ewentualnego transportu odpadów do instalacji zastępczych. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/12/2026 część II