528379-2026 - Ergebnis
Litauen – Beratung in Sachen Evaluierung – Pakartotinis 2026 m. „Erasmus+“ KA220paraiškų vertinimo paslaugų pirkimas
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pakartotinis 2026 m. „Erasmus+“ KA220paraiškų vertinimo paslaugų pirkimas
Beschreibung: Pirkimo tikslas – įsigyti kokybiškas programos „Erasmus+“ bendradarbiavimo partnerysčių (KA220) paraiškų išorinio vertinimo paslaugas suaugusiųjų švietimo, profesinio mokymo, bendrojo ugdymo ir aukštojo mokslo srityse, atitinkančias techninėje specifikacijoje nurodytus reikalavimus. Pirkimo objektas skaidomas į 13 pirkimo dalis. Vienam paslaugos Teikėjui bus skiriama vertinti nuo 1 iki 8 (aštuonių) paraiškų (su konsolidavimu ir/arba be konsolidavimo).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 pirkimo dalis „Erasmus+“ KA220 paraiškų vertinimo su konsolidavimu paslaugos
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 pirkimo dalis „Erasmus+“ KA220 paraiškų vertinimo su konsolidavimu paslaugos
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 pirkimo dalis „Erasmus+“ KA220 paraiškų vertinimo su konsolidavimu paslaugos
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 pirkimo dalis „Erasmus+“ KA220 paraiškų vertinimo su konsolidavimu paslaugos
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 pirkimo dalis „Erasmus+“ KA220 paraiškų vertinimo su konsolidavimu paslaugos
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 pirkimo dalis „Erasmus+“ KA220 paraiškų vertinimo su konsolidavimu paslaugos
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7 pirkimo dalis „Erasmus+“ KA220 paraiškų vertinimo su konsolidavimu paslaugos
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8 pirkimo dalis „Erasmus+“ KA220 paraiškų vertinimo su konsolidavimu paslaugos
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9 pirkimo dalis „Erasmus+“ KA220 paraiškų vertinimo paslaugos
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10 pirkimo dalis „Erasmus+“ KA220 paraiškų vertinimo paslaugos
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11 pirkimo dalis „Erasmus+“ KA220 paraiškų vertinimo paslaugos
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12 pirkimo dalis „Erasmus+“ KA220 paraiškų vertinimo paslaugos
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13 pirkimo dalis „Erasmus+“ KA220 paraiškų vertinimo paslaugos
Interne Kennung: 13