52838-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Strzelce Opolskie - BUDOWA BUDYNKU NR 2 WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ STANOWIĄCEGO CZĘŚĆ PROJEKTOWANEGO ZESPOŁU DWÓCH BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH PRZY UL. AZALIOWEJ I UL. EUZEBIUSZA FERTA W STRZELCACH OPOLSKICH.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStrzelce Opolskie - BUDOWA BUDYNKU NR 2 WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ STANOWIĄCEGO CZĘŚĆ PROJEKTOWANEGO ZESPOŁU DWÓCH BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH PRZY UL. AZALIOWEJ I UL. EUZEBIUSZA FERTA W STRZELCACH OPOLSKICH.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na budowie budynku nr 2 wraz z infrastrukturą towarzyszącą stanowiącego część projektowanego zespołu dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Azaliowej i ul. Euzebiusza Ferta w Strzelcach Opolskich, na działce o nr. ewidencyjnym 4994/228 (dla budynku nr 2) wraz z uzyskaniem ostatecznego pozwolenia na użytkowanie budynku.
Interne Kennung4/RB/Strzelce Opolskie_2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 2. Wobec powyższego, Wykonawca wraz z ofertą składa oświadczenie JEDZ – Jednolity Europejski Dokument Zamówienia. Badanie i ocena złożonego oświadczenia będzie dotyczyła tylko Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, zgodnie z przyjętymi kryteriami oceny ofert. 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt 2 składa każdy z Wykonawców. JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert oraz stanowi dowód tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w niniejszym ogłoszeniu oraz SWZ. 4. JEDZ sporządza odrębnie: a) Wykonawca/każdy spośród Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, b) Podmiot trzeci na potencjał którego powołuje się Wykonawca w celu spełnienia warunków udziału w postępowaniu. W takim przypadku JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia Wykonawcy, Podmiotu trzeciego, oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub odpowiednio warunek udziału w postępowaniu jest spełniony poprzez powołanie się na potencjał Podmiotu trzeciego. 5. Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α w części IV JEDZ i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ (kryteria kwalifikacji). 6. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 7. Dla przedmiotowego postępowania Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungW ramach niniejszego postępowania Wykonawca wykona roboty budowlane w zakresie: a) Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego: -powierzchnia użytkowa: 2.012,54 m², -powierzchnia zabudowy: 762,61 m2, -kubatura: 9 685,15 m3, -liczba mieszkań: 32 lokale mieszkalne o różnym metrażu wraz z wykończeniem wnętrz (zgodnie z załączoną dokumentacją), -wraz z robotami wykończeniowymi w skład których wchodzi również wykończenie części wspólnych takich jak, klatki schodowe, dźwigi osobowe, komórki lokatorskie, pomieszczenia techniczne, rowerownie. b) Budowa instalacji wewnętrznych: -instalacja wodociągowa, ciepłej wody użytkowej, kanalizacji sanitarnej, -instalacja elektryczna i teletechniczna i fotowoltaiczna, -instalacja centralnego ogrzewania (pompa ciepła wspomagana gazem), -instalacja wentylacji, -instalacja przeciwpożarowa, -instalacji gazowej (doprowadzenie do kotowni - kocioł gazowy). c) Budowa instalacji zewnętrznych i przyłączy: -wody, kanalizacji sanitarnej (wraz z wpięciem do realizowanej przez inny podmiot nowej sieci wod-kan na działce nr 4994/118), zbiorniki rozsączające wody opadowe i roztopowe ( zgodnie z pozwoleniem wodnoprawnym ), kanalizacji deszczowej, -instalacji gazowej, -elektrycznej i teletechnicznej, -budowa instalacji oświetlenia terenu, -instalacja przeciwpożarowa, -budowa instalacji fotowoltaicznej, -roboty brukarskie, w tym budowa dróg dojazdowych, chodników, oraz miejsc parkingowych, -zieleń i mała architektura, -plac zabaw, -budowa wiaty gromadzenia odpadów stałych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern, 71220000 Architekturentwurf, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45410000 Putzarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45431000 Boden- und Fliesenarbeiten, 45432000 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, Wandverkleidungs- und Tapezierarbeiten, 45442000 Auftrag von Schutzanstrichen, 45443000 Fassadenarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45262000 Spezialbauarbeiten, außer Dachbauten, 45330000 Installateurarbeiten, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45314100 Installation von Telefonzentralen, 45314200 Installation von Telefonleitungen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45314310 Verlegen von Kabeln, 45112720 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Sport- und Freizeitanlagen