52839-2026 - Ergebnis
Polen – Hausmüllbeseitigung – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Nowe w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027r. ”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Nowe w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027r. ”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Nowe oraz utworzenie i prowadzenie na terenie Gminy Nowe Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) wraz z zagospodarowaniem odpadów komunalnych pochodzących z PSZOK.
Vorherige Bekanntmachung644353-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 Usługa odbioru i zagospodarowania stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie gminy Nowe
BeschreibungCzęść 1 – Usługa odbioru i zagospodarowania stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie gminy Nowe – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części 1 został opisany w załączniku nr 1 do SWZ;
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego dopuszcza udzielenie zamówień wskazanych w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – z uwzględnieniem przepisu art. 214 ust. 2 PZP, tj.: - podobnych i zgodnych z przedmiotem tego zamówienia podstawowego, tj. usług odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Nowe, w zakresie całego przedmiotu zamówienia; - w zakresie sumarycznej wartości do 477 000,00 zł: dla I części do 298.000,00 zł oraz dla II części do 179.000,00 zł, - zamówienie będzie realizowane na warunkach analogicznych do przewidzianych w projektowanych postanowieniach umowy dla I części zamówienia, stanowiących załącznik nr 9a do SWZ, a dla II części zamówienia na warunkach analogicznych do przewidzianych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 9b do SWZ; - przez dotychczasowego Wykonawcę niepodlegającego wykluczeniu; - z zachowaniem, odpowiednio i proporcjonalnie do charakteru i rozmiaru warunków umowy zamówienia powtórzonego, jak w postępowaniu o udzielenie zamówienia podstawowego. Ww. zamówienia zostaną udzielone na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP po przeprowadzeniu negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki z Wykonawcą, którego oferta zostanie wybrana w niniejszym postępowaniu. Udzielenie zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług jest jednostronną, uznaniową decyzją Zamawiającego, zależną od ograniczeń budżetowych oraz braku innego skutecznego zobowiązania do realizacji usługi objętej przedmiotem zamówienia podstawowego.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 Utworzenie i prowadzenie na terenie Gminy Nowe Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) wraz z zagospodarowaniem odpadów komunalnych pochodzących z PSZOK
BeschreibungCzęść 2 – Utworzenie i prowadzenie na terenie Gminy Nowe Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) wraz z zagospodarowaniem odpadów komunalnych pochodzących z PSZOK – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części 2 został opisany w załączniku nr 2 do SWZ;
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen